6.

HC Slovan Ústí n.L. - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 23. Dörner (Mareš), 24. Stuchlý (Čermák), 26. Mareš (Dörner, Štochl), 27. Dörner (Čermák, Štochl), 37. Dörner (Čermák) – 18. Kundrát (Čapek), 33. Daniel (Student), 56. Racek (Rubeš). Rozhodčí: Tomáš Plachý, Miroslav Majerčin, Jakub Beneš. Vyloučení: 7:7, navíc Herák 10 min. OT, Veselý OT do konce utkání - Mašková, Matuška oba OT do konce utkání, Fábry 10 min. OT. Využití: 4:1. Střely na branku: 47:35. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3.

HC Slovan Ústí n.L.: Volke (Lejčík) – Štochl, Mareš, Štěpánek ml., Stuchlý, Chmela, Vidlička, Dörner, Čermák, Harkabus, Batryn, Herák, Veselý, Janoušek, Tipán, Patera ml. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Černík) – Daniel, Fábry, Cerman, Vízner, Opočenský, Student, Matuška, Čapek, Kundrát, Švalich, Racek, Hruška, Kamp, Mašková, Damašek, Gunter, Matička, Vaněk, Budín, Rubeš Trenéři: Jiří Ransdorf, Pavel Zuziak