Kariéra

Máte rádi hokej? Zdobí vás pracovitost, spolehlivost či pečlivost a hledáte zajímavou brigádu? V tom případě jste „náš“ člověk.

HC Stadion Litoměřice hledá nové spolupracovníky na různé pozice. Pokud se kromě hokeje vyznáte i v českém jazyce a máte cit k psanému projevu, padla by vám role redaktora webu. Můžete se realizovat tvorbou článků, rozhovorů či videí s hráči a pomoci i se správou sociálních sítí. Navíc si i vyděláte a získáte skvělou praxi v oboru. No nezní to skvěle?

Klub však hledá nejen redaktory, v nabídce je i pozice v týmu statistik. Pokud vás některá z pracovních pozic zaujala nebo chcete o nabídce vědět víc, ozvěte se nám prosím na emailovou adresu k.kubatkova@hclitomerice.cz a ke zprávě připojte životopis.

Konkrétní pracovní pozice

pozn. všechny pracovní pozice jsou ve formě brigády

- redaktor

- statistik