Archiv

   
pondělí 17. 6. 2024

ČSLH má nové vedení. Členem dozorčí rady je nově předseda klubu Jan Fišera

Český svaz ledního hokeje má za sebou volby svého vedení. Prezidentem ČSLH je i nadále Alois Hadamczik, který neměl žádného protikandidáta. Viceprezidentem za vrcholový hokej je Jan Tůma a viceprezidentem pro výkonnostní hokej Petr Bříza. Do dozorčí rady za vrcholový hokej byl nově zvolen předseda Stadionu Jan Fišera.

pondělí 17. 6. 2024

Nové jméno do obrany! Dres Stadionu oblékne Jan Štibingr

Stadion hlásí novou posilu do obrany. Pod Radobýl se z extraligové Mladé Boleslavi přesouvá čtyřiadvacetiletý obránce Jan Štibingr, který předchozí ročníky stabilně nastupoval v nejvyšší soutěži a má zkušenosti z mládežnických reprezentací.

pondělí 10. 6. 2024

Příprava je na vysoké úrovni, pochvalují si ji Patrik Martinec i samotní hráči

Kališníci se pilně věnují letní části přípravy, kterou kromě Litoměřic tráví převážně v pražských Holešovicích, nebo na ledové ploše ICE Areny v Letňanech. Vše se děje pod dohledem litoměřických trenérů, ale i sportovního skauta Patrika Martince, který dohlíží především na přípravu mladých hráčů.

středa 5. 6. 2024

Stadion v přípravě změří síly se Spartou i Kladnem. Nechybí ani ˝nováček˝ z Chomutova

Hráči A týmu pilně trénují na soutěžní ročník 2024/25, před kterým je ale ještě čeká série přípravných utkání. Tu odstartují 6. srpna zápasem na ledě v Poděbradech, kde se utkají s Kolínem. Změří ale síly i s extraligovou Spartou nebo kladenskými Rytíři.

pátek 31. 5. 2024

Začal volný prodej permanentek! Nejlepší místa na tribuně mohou být vaše

Místa, která si znovu nezakoupili permanentkáři z uplynulé sezony, jsou nyní v prodeji. Větší výběr míst na tribuně už tedy rozhodně nečekejte, ba naopak, tak neváhejte a zajistěte si své místo na celou sezonu 2024/25 (včetně přípravných utkání a play-off). Jak si zakoupit permanentku jednoduše online, se dozvíte v tomto článku.

středa 22. 5. 2024

Díky charitativnímu běhu se pro litoměřický hospic vybralo více jak 1,2 milionu korun

V sobotu 18. května se konal už 10. ročník Běhu pro hospic a více jak 30 kališníků bylo u toho! Společně se podařilo vybrat neuvěřitelných 1 219 100 Kč, což je vůbec nejvíce v historii této charitativní akce. Nechyběli ani někteří hráči A týmu, kteří se nejen zúčastnili závodu, ale v cíli také předali ceny nejlepším běžcům.

pondělí 13. 5. 2024

5. ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější

V sezoně 2023/2024 se hokejové hnutí znovu spojilo, aby vyjádřilo podporu projektu O Kapku lepší hokej, který si jako dlouhodobý cíl vytyčil pomáhat dětem s poruchami krvetvorby. Po finálním sečtení všech příspěvků od fanoušků, hokejistů, trenérů, klubů i dobrovolných dárců je jasné, že se jedná o historicky nejlepší ročník – výtěžek činí přesně 1 514 284 Kč! Částka bude využita na zakoupení specializovaného přístroje na rozbor krve TapeStation 4150, díky němuž bude možné každý rok analyzovat vzorek krve desítek až stovek dětí z České i Slovenské republiky.

sobota 11. 5. 2024

Vedení Českého hokeje v čele s prezidentem Hadamczikem podpořilo vznik Sdružení prvoligových klubů

Nejvyšší vedení Českého hokeje v čele s prezidentem Aloisem Hadamczikem podpořilo vznik nového orgánu pro nejvyšší českou seniorskou soutěž řízenou svazem. Sdružení prvoligových klubů ledního hokeje je v činnosti od začátku května a jeho cílem je sportovní, finanční i mediální rozvoj I. ligy ČR za vzájemné spolupráce všech prvoligových klubů a Českého hokeje.