Archiv

   
sobota 26. 11. 2022

Trenér dorostu Pavel Zuziak: Hlavním cílem je postoupit dál

Litoměřický dorost postoupil ze druhého místa tabulky do nadstavbové části, ve které už absolvoval první zápas s plzeňskými Vlky. Trenér Pavel Zuziak chválil své svěřence hlavně za celkový přístup k utkáním i k tréninku. „Týmu v tomto směru nemám co vytknout. Kluci se vždy dobře připravili," nešetřil chválou hlavní kouč dorostenců.

čtvrtek 24. 11. 2022

Zápas v Sokolově se odkládá! Náhradní termín ještě nebyl stanoven

Sobotní zápas 24. kola Chance ligy mezi Sokolovem a Litoměřicemi se odkládá. Stadion vyhověl žádosti soupeře a na jeho půdu tak vyrazí v náhradním termínu, který teprve bude upřesněn.

čtvrtek 24. 11. 2022

Povedená základní část! Dorost postoupil do nadstavby

Litoměřičtí dorostenci mají v letošní sezoně za sebou celou základní část, ve které skončili na druhém místě a postoupili do nadstavby, jež startuje už tento pátek. Podaří se mladým kališníkům navázat na úspěchy z předešlých kol?

čtvrtek 24. 11. 2022

36 dětí na akci Týden hokeje! Hokejové odpoledne v Kalich Areně se vydařilo

Ve čtvrtek 24. listopadu na ledové ploše Kalich Areny proběhl tradiční Týden hokeje. Náborová akce projektu Pojď hrát hokej tentokrát přilákala 36 dětí, které si společně s trenéry a vybranými hráči A týmu užily na ledě i mimo něj spoustu výborné zábavy i legrace. Dvouhodinový program malí sportovci a sportovkyně načali registrací. Poté si vyzkoušeli míčové hry v tělocvičně, opičí dráhu, válení sudů či kotrmelce. Vrcholem akce však byly první krůčky na bruslích a „ledové“ hry pod vedením mládežnických koučů. Dětem navíc s bruslením pomáhali čtyři hráči A týmu - Josef Jícha, Jan Holý, Jakub Šedivý a Tomáš Král. Kdo se akce zúčastnil, rozhodně nelitoval. Rodiče i děti zažili moc příjemné odpoledne.

středa 23. 11. 2022

Stadion opouští Patrik Marcel, bude hrát v extralize

S Litoměřicemi se po necelých pěti letech loučí obránce Patrik Marcel. Ten poslední měsíc působil v rámci střídavých startů v jihočeském Motoru, teď se ale dohodl na kontraktu s hradeckým Mountfieldem a stěhuje se do východních Čech.

středa 23. 11. 2022

Stadion po velké bitvě padl, sérii výher ukončil Prostějov

Kališníci nenavázali na čtyři vítězství v řadě z předchozích zápasů a prohráli na domácím ledě s Prostějovem. I když se Stadion dostal zásluhou Petra Tona do vedení, hosté pak přidali dvě branky a hlídali si těsný náskok. Skóre pak definitivně zpečetil ranou do prázdné klece Jandus a Jestřábi si odvážejí triumf.

středa 23. 11. 2022

Kdyby nám tam něco spadlo na 2:2, tak bychom to otočili, ale bohužel, smutnil navrátilec Vitouch

Při absenci Lukáše Válka naskočil Michal Vitouch v první lajně a dostal v zápase s Prostějovem spoustu prostoru. I když zaměstnal brankáře Jestřábů několika slibnými střelami, branku se mu vstřelit nepovedlo a po závěrečné siréně s týmem kousal porážku. Mrzelo ho hlavně to, že se kališníkům nedařilo ani herně.

středa 23. 11. 2022

Od začátku zápasu jsme byli horším týmem, mrzelo po utkání s Jestřáby Petra Tona

Proti Prostějovu odehrál páté utkání v dresu Stadionu a vstřelil Jestřábům svou první branku v Chance lize i v seniorském hokeji. Jeho gólový příspěvek ale na vítězství nakonec nestačil. Proč se kališníkům proti Prostějovu nedařilo a v čem byl soupeř lepší?