Archiv

   
neděle 26. 3. 2023

Základní část byla dobrá, konec ve čtvrtfinále je pro mě neúspěch, říká zklamaný Jebavý

Kališníci zakončili základní část sezony na pátém místě. Čtvrtfinále se jim ovšem stejně jako v minulých ročnících stalo osudným a podobně jako loni nestačili na Prostějov, kterému v sérii podlehli 0:3. „Za mě páté místo určitě není špatné. Chvíli to sice vypadalo, že bychom mohli skončit i lépe, pak ale přišla horší série a my se ještě strachovali o to, abychom se udrželi v nejlepší šestce. Nakonec jsme to ale ubojovali. Pak přišlo znovu zklamání v play-off," hodnotil letošní ročník asistent kapitána Jiří Jebavý, jenž v dresu Stadionu odehrál už sedmou sezonu.

středa 22. 3. 2023

Nejúspěšnější ročník! Při akci O Kapku lepší hokej se vybrala rekordní částka

Na startu února se počtvrté rozběhl charitativní projekt O Kapku lepší hokej, jehož cílem je zejména pomoc dětem s poruchami krvetvorby. Cílem ročníku 2023 bylo kromě šíření povědomí o problematice zákeřné nemoci, rozšíření registrů dárců kostní dřeně, ale také snaha vybrat co nejvyšší částku, která poté bude díky NF Kapka věnována na zakoupení přístroje Seahorse Analyzer, z jehož výsledků se bude těžit při léčbě leukémie na ČR i v SR. Po sečtení všech dílčích aktivit projektu můžeme hrdě prohlásit, že výtěžek z hokejového hnutí činí téměř 930 tisíc korun! A jako vždy se na tom podílel i Stadion. Hráči ve vybraném utkání nastoupili s oranžovými tkaničkami či omotávkami hokejek a Jan Výtisk ve speciálním dresu, jenž byl následně vydražen.

středa 22. 3. 2023

Souhrn mládeže: Malým kališníkům se závěr sezony nepovedl

Kališnická mládež v uplynulém týdnu odehrála poslední zápasy svých soutěží a vůbec se jí nedařilo. Deváťáci sice s Děčínem a Sokolovem prohráli, ale v konečné skupině o umístění skončili na třetím místě. Nejvíc branek v minulém týdnu vstřelili šesťáci, kteří podlehli Slanému 8:10.

pondělí 20. 3. 2023

Stadion pořádá try out nadějných hráčů. Přijďte si vyzkoušet tréninkový proces a poznat zázemí klubu

Stadion pořádá ve dnech 25. a 26. 3. 2023 try out nadějných hráčů ročníků 2004-2009. Kemp se uskuteční v litoměřické Kalich Areně a nabídne modelové utkání, dva tréninky na ledě i mimo něj, rozbor videa, regeneraci a služby kondičního trenéra i fyzioterapeuta. Cílem try outu je postavit kvalitní tým pro postup do vyšších soutěží. Klub hradí realizační tým a prostory a hráči přispívají na stravování a ubytování. Přijďte si vyzkoušet tréninkový proces a poznejte zázemí klubu.

sobota 18. 3. 2023

Stadion se definitivně rozloučil se sezonou. Autogramiáda se skvěle vydařila

Litoměřický A tým v pátek udělal definitivní tečku za uplynulou sezonou. Kališníci totiž absolvovali rozlučkovou autogramiádu, kam si našly cestu desítky fanoušků. Ti mohli získat nejen podpisy, ale i společné fotky s oblíbenými hokejisty nebo řadu věcí z fanshopu. Akce se skvěle vydařila a všichni si užili parádní hokejové odpoledne.

úterý 14. 3. 2023

Stadion chystá autogramiádu! Přijďte si pro podpisy oblíbených hráčů

Stadionu minulou neděli sice skončila sezona, kališníci se však chtějí po úspěšném soutěžním ročníku rozloučit i se skvělými fanoušky, kteří tým úžasně podporovali. Klub proto připravil na pátek 17. března autogramiádu, jíž se zúčastní hráči A mužstva včetně realizačního týmu. Neváhejte a přijďte si do Kalich Areny užít hezké hokejové odpoledne.

úterý 14. 3. 2023

Souhrn mládeže: Osmička přerušila sérii proher, šestka zakončila sezonu remízou

V minulém týdnu odehrály zápasy ve svých soutěžích i některé litoměřické mládežnické kategorie. Šestá třída zakončila sezonu na domácím ledě, když remizovala s Neratovicemi vysoko 8:8. Osmákům se výhrou nad Rakovníkem podařilo utnout sérii tří porážek. V jednom duelu uspěli i deváťáci.

pondělí 13. 3. 2023

Fanoušci si zaslouží uznání, celou sezonu nás hnali dopředu, děkuje Přemysl Svoboda

Litoměřice v neděli nastoupily na domácím ledě ke třetímu čtvrtfinálovému utkání, ve kterém hrály o všechno. Jelikož v předešlých zápasech dvakrát Prostějovu podlehly, k oddálení konce sezony by vedla pouze výhra. Na ledě se o ni pokoušel i útočník Přemysl Svoboda, jenž byl přesvědčený, že pro úspěch udělali se spoluhráči maximum. „​Myslím si, že jsme tam prostě nechali všechno," komentovala neúspěch kališnická sedmapadesátka.