Archiv

   
pondělí 4. 7. 2022

Stadion zná nové složení realizačních týmů mládeže

Kališnická mládež skončila suchou přípravu a po krátkém letním volnu absolvuje finální fázi tréninků na novou sezonu. Realizační týmy prošly před soutěžním ročníkem 2022/2023 řadou změn. Po odchodu šéftrenéra mládeže Vladimíra Domina nově vznikly tři pozice „vedoucích trenérů“, které tento zrušený post společně nahradí a budou mít za dané ročníky zodpovědnost. Nejstarší kategorie od 9. třídy do juniorky bude mít na starosti dlouholetý kouč litoměřické mládeže Ondřej Hříbal. O mladší ročníky se budou starat noví trenéři Jakub Janoušek a Milan Bořík. Prvně jmenovaný bude mít pod křídly 5. – 8. třídu a druhý dohlédne na nadějné hokejisty a hokejistky od přípravky do 4. třídy.

čtvrtek 16. 6. 2022

Stadion zná jízdní řád přípravných zápasů. Na úvod vyzve doma Kolín

Kališníci znají rozpis přípravných zápasů před zahájením sezony 2022/2023. V průběhu srpna a na začátku září odehraje Stadion osm utkání s různými soupeři. Dvakrát změří síly s prvoligovou Slavií a Sokolovem, jednou se utká s Kolínem, extraligovými Karlovými Vary, a také dvěma druholigovými celky - Chomutovem a Ústím. Proti kolínským kozlům Litoměřice sérii přípravných duelů odstartují, generálku na úvodní zápas Chance ligy absolvují proti Ústí.

středa 15. 6. 2022

Jan Výtisk o suché přípravě: Jsem ve věku, kdy už vím, jak mám trénovat

Litoměřický kapitán Jan Výtisk bude znovu patřit mezi nejzkušenější hráče v Chance lize. V současné době se sice připravuje i s týmem, většinu tréninků ale absolvuje individuálně. "Jsem ve věku, kdy už vím, jak mám trénovat. Mám individuální plán, takže se připravuji doma v Ostravě," uvedl řízný bek.

středa 25. 5. 2022

Stadion pomohl při Běhu pro hospic. Díky všem účastníkům se vybralo přes 800 tisíc

Hokejisté Stadionu se stejně jako každý rok zúčastnili tradičního Běhu pro hospic, který se letos uskutečnil v sobotu 21. května. Běžci se mohli zapojit jak virtuálně a pomocí různých sportovních aktivit, tak při klasickém běhu, jenž probíhal v uličkách Litoměřic. Kališníci vyslali hned několik zástupců. Z A týmu se akce zúčastnili Ondřej Procházka, Tomáš Guman, Šimon Sklíba, Josef Jícha, ředitel klubu Jan Fišera, a také několik hokejistů z mládeže. Běh se náramně vydařil, díky startovnému se vybralo více než osm set tisíc korun.

pondělí 23. 5. 2022

Už více než měsíc běží prodej permic na příští sezonu! Přijďte si pro tu svou

Dlouho očekávaný prodej permanentních vstupenek na příští sezonu odstartoval v úterý 24. května 2022 a stále běží. Permice lze zakoupit na pokladně Kalich Areny ve Švermově ulici. Kolik permanentky stojí a kdy se budou prodávat? Podívejte se do článku.

pondělí 23. 5. 2022

Kališníci načali suchou přípravu na novou sezonu. Potrvá do začátku července

Hokejisté Stadionu se po konci uplynulé sezony a zaslouženém volnu v pondělí 23. května 2022 znovu sešli v Kalich Areně, aby se mohli začít připravovat na nový soutěžní ročník. Hned první den proběhly fyzické testy s kondičním trenérem, a také zkouška výstroje a výzbroje od CCM. V příštích týdnech kališníky čeká tvrdá dřina suché přípravy, které skončí 1. července. Po červencovém volnu odstartuje 25. července příprava na ledě.

pátek 20. 5. 2022

Stadion odstartoval dražbu dresů z uplynulé sezony. Pořiďte si svůj originální kousek

Stadion odehrál uplynulou sezonu 2021/2022 ve třech zbrusu nových sadách dresů - modré, oranžové a bílé. Jednu z nich si teď fanoušci mohou vydražit. Výtěžek bude věnován na rozvoj litoměřické mládeže.

pátek 20. 5. 2022

Stadion zná rozpis pro sezonu 2022/2023. Soutěžní ročník načne doma proti Přerovu

Ostrý start nového ročníku Chance ligy je ještě daleko, týmy už ale ví, v jakým termínech a s jakými soupeři budou hrát. Sezona 2022/2023 odstartuje ve středu 14. září 2022 a Stadion ji zahájí na domácí půdě Kalich Areny, kde přivítá Přerov. Základní část, jež čítá dvaapadesát, skončí 1. března 2023 a kališníci ji uzavřou rovněž doma, a to zápasem proti Frýdku-Místku.