Archiv

neděle 25. 2. 2024

Už jsem si ani nepamatoval, jaké to je dát gól, říká po prohře v Kolíně kapitán Jiří Jebavý

Stadion v Kolíně ztratil dvoubrankové vedení a s kozly padl po nájezdech 4:5. Úvodní branku utkání zaznamenal sváteční střelec Jiří Jebavý, kterému se to povedlo po 882 dnech. ,,Už jsem si ani nepamatoval jaké to je dát gól. Vždy jsem dával góly jenom Kadani, která už sestoupila. Je to hezké se zaradovat, ale důležitější jsou pro mě vždycky týmové body,“ řekl o své trefě kapitán Stadionu.

sobota 24. 2. 2024

Vyrovnaná bitva až do konce! Kališníci vezou z Kolína bod

Stadion se z Kolína vrací s bodem. Kališníci v utkání třikrát vedli, ale kozli se pokaždé dotáhli a muselo následovat prodloužení, které ale nerozhodlo a pokračovalo se do nájezdů. V nich o výhře domácích rozhodl Jan Kloz.

pátek 23. 2. 2024

Stadion vyráží do Kolína, který bojuje o předkolo play-off

Stadion v sobotu čeká duel se soupeřem, se kterým se utkal relativně nedávno. Vyrazí do Kolína, kde si teoreticky může zajistit přímý postup do čtvrtfinále play-off. Kozli jsou však na spodní hranici předkola play-off a potřebují každý bod. Utkání na zimním stadionu v Kolíně začne v 16:00.

Jakub Tůma: Po první třetině jsme přestali hrát jejich hru, to vedlo k vítězství

Stadion v duelu se Zlínem získal důležité tři body a přiblížil se tak přímému postupu do čtvrtfinále play-off. Na ledě u toho nechyběl ani dvacetiletý obránce Jakub Tůma, který letos kromě Litoměřic působí i v juniorce pražské Sparty.

čtvrtek 22. 2. 2024

Pavel Kordule: Stále jsme věřili, že můžeme zápas otočit, což se nám nakonec povedlo

Kališníci v důležitém souboji o body a o první šestku porazili Zlín 2:1. Ačkoliv ještě v polovině třetí třetiny Stadion prohrával o jednu branku, v závěrečné fázi zápasu vyrovnal a skóre otočil. rozhodující gól. Rozhodující trefu si připsal Pavel Kordule, který celé utkání zhodnotil.

středa 21. 2. 2024

Důležitá výhra! Stadion otočil zápas se Zlínem a vybojoval tři body

Stadion zvládl další důležitou bitvu o body a na domácím ledě porazil zlínské Berany. Ačkoliv kališníci ještě v polovině třetí třetiny o gól prohrávali, zásluhou Filipa Kuťáka a Pavla Korduleho zápas otočili a vybojovali další důležité body do tabulky.

úterý 20. 2. 2024

Souhrn mládeže: šesťáci už deset zápasů neporaženi, úspěšná i osmička a pětka

O uplynulém víkendu odehrály dvě nejstarší mládežnické kategorie Stadionu svá první utkání v nadstavbové části. Dorostencům se v prvním zápase podařilo porazit svého jediného přemožitele ze základní části, kterým byli Lvi ze Slaného. Osmáci rozstříleli Louny, šesťákům se dařilo na ledě Sokolova a zapsali desátou výhru v řadě. Dařilo se i páté třídě, která těsně porazila Most.

Předposlední domácí zápas základní části. Přijede o šestku bojující Zlín

Sezona 2023/24 jde pomalu do finále, minimálně základní část. Kališníci odehrají na domácím ledě poslední dva zápasy, ten první již ve středu 21. února. Do Litoměřic přijede Zlín, který se čtyři kola před koncem vyhoupl do první šestky, kterou bude chtít, stejně jako Stadion, udržet. Utkání 49. kola startuje v 17:30.