Vstupenky

Platnost od 29. 5. 2023

Vstupenky v online předprodeji

Online předprodej je k dispozici na všechna utkání. Nákup lístků na místě je možný pouze hodinu před začátkem utkání na pokladně ve Švermově ulici. Vstupenky neoznačují sedadlo.

Vstupné - mistrovské zápasy

Dospělí120 Kč
Děti do 140 cmzdarma

Vstupenky na mistrovské zápasy neoznačují sedadlo.

Na hokej autobusem

Na všechny domácí zápasy se můžete pohodlně přepravit autobusem MHD, a to zcela zdarma. Jízdní řád se dozvíte na obrázku níže.

Celosezónní permanentky

Základní permanentka
2 400 Kč

Permanentka platí na všechna domácí utkání vč. přípravných zápasů a je možné ji zakoupit online. Vystavený voucher si fanoušci následně na jedné z pokladen vymění za fyzickou permanentku.
Držitelé si mohou vybrat své sedadlo na celou sezónu

Vstupné - přípravné zápasy

Dospělí 100 Kč
Děti do 140 cm zdarma

Majitelé permanentních vstupenek mají na stadionu zajištěné své místo. Prosíme je však, aby si rovněž pohlídali včasný příchod na zimní stadion. Ostatní fanoušci mohou zakoupit vstupenky na pokladně ve Švermově ulici.

Všechny výše uvedené ceny jsou konečné vč. DPH 10%. Ceník je platný od 29. 5. 2023.

Návštěvníci utkání musí mít u sebe po celou dobu trvání akce platnou jednorázovou vstupenku nebo permanentku.