TV STADION

23. 2. 2024

Sestřih 49. kola Chance ligy 2023/24: Litoměřice - Zlín (2:1)

Stadion zvládl další důležitou bitvu o body a na domácím ledě porazil zlínské Berany. Ačkoliv kališníci ještě v polovině třetí třetiny o gól prohrávali, zásluhou Filipa Kuťáka a Pavla Korduleho zápas otočili a vybojovali další důležité body do tabulky.

22. 2. 2024

Rozhovor s Pavlem Kordulem po výhře nad Zlínem

Kališníci v důležitém souboji o body a o první šestku porazili Zlín 2:1. Ačkoliv ještě v polovině třetí třetiny Stadion prohrával o jednu branku, v závěrečné fázi zápasu vyrovnal a skóre otočil. rozhodující gól. Rozhodující trefu si připsal Pavel Kordule, který celé utkání zhodnotil.

20. 2. 2024

Sestřih utkání 48. kola Chance ligy 2023/24: Sokolov - Litoměřice (3:5)

Kališníci výborně zvládli dohrávku 48. kola a ze Sokolova se vrací se třemi body. I když kališníci o jednobrankové vedení přišli, dokázali si ho vzít zpět a nakonec zvítězit 5:3. Dvěma góly k výsledku přispěl Michal Vitouch, prosadil se i Pavel Kordule a Josef Jícha. Trefou do prázdné branky zpečetil výhru Přemysl Svoboda.

15. 2. 2024

Rozhovor s Tomášem Tomkem po výhře nad Přerovem

Stadion ve 47. kole zvítězil nad Přerovem 3:1 a jednou asistencí k tomu přispěl i obránce Tomáš Tomek. Jak zápas zhodnotil a kde se utkání zlomilo?

15. 2. 2024

Sestřih utkání 47. kola Chance ligy 2023/24: Litoměřice - Přerov 3:1

Skvěle! Kališníci ovládli důležitý duel s Přerovem a uhájili tři body. Zápas byl dlouho vyrovnaný a v první třetině gól nepadl, poté se Zubři dokonce dostali do vedení. Stadion se ale nezalekl a i díky dvojnásobné přesilovce zápas nakonec dovedl do vítězného konce.

12. 2. 2024

Sestřih utkání 46. kola Chance ligy 2023/24: Jihlava - Litoměřice 4:3

Kališníci v předehrávce 46. kola nestačili na Jihlavu a v zápase bohatém na góly prohráli. Stadion sice ve druhé třetině vedl 3:2, avšak Dukla zápas otočila a získala tři body.

9. 2. 2024

Sestřih utkání 24. kola Chance ligy 2023/24: Kolín - Litoměřice 3:2 pp

Stadion v dohrávce 24. kola Chance ligy nestačil na Kolín a po prodloužení prohrál 2:3. S kališníky to nevypadalo dobře a do třetí třetiny šli s dvoubrankovou ztrátou, avšak po gólech Sihvonena s Tomkem došlo utkání až do prodloužení ve kterém byl úspěšnější domácí tým.