TV STADION

27. 1. 2022

Martin Procházka po prohře se Vsetínem

I když se snažil střílet ze všech pozic a v útoku byl jako vždy aktivní, do branky soupeře puk tentokrát nedopravil a jeho tým prohrál se Vsetínem 1:3. Vítězství stála kališníky podle forvarda Martina Procházky právě špatná koncovka, s kterou se potýkali celý zápas. „Klíčovým momentem bylo, že jsme neproměňovali tutovky. Beru to i trošku na sebe. Měl jsem tam prázdnou bránu na srovnání i další šance,“ hodnotil zkušený útočník

27. 1. 2022

Sestřih zápasu 41. kola Chance ligy: Litoměřice - Vsetín 1:3

Stadion se po koronavirem způsobené pauze představil na domácím ledě, kde vyzval Vsetín. Se soupeřem z Valašska sice svedl tvrdý boj, na body to však tentokrát nestačilo. Na první vsetínskou trefu z úvodu první třetiny sice kališníci dokázali zareagovat vyrovnávací trefou, na další gól už však odpověď nenašli. V závěru to zkusili v šesti bez brankáře a inkasovali ještě jednou do prázdné kleci. Od poloviny listopadu tak poprvé prohráli, valašskému celku podlehli 3:1.

16. 1. 2022

Sestřih zápasu 37. kola Chance ligy: Litoměřice - Kolín 4:1

Spanilá jízda pokračuje. Stadion oplatil Kolínu porážku z minulého vzájemného střetnutí a od půlky listopadu neokusil hořkost porážky. Do vedení se kališníci dostali už ve 3. minutě, kdy napnul síť soupeřovy klece Marek Berka. Kozlové sice dokázali ve stejné třetině vyrovnat, na další tři trefy Litoměřic už ale nenašli odpověď a svěřenci trenérů Bruka a Tvrzníka zvítězili 4:1.

16. 1. 2022

Brankář Šimon Sklíba po vítězství nad Kolínem

V brance už podruhé zastoupil nemocného Tomáše Krále a vedl si více než dobře. Gólman Šimon Sklíba byl na ledě u dvou triumfů a mohl se s týmem radovat z prodloužení vítězné série, která trvá už dva měsíce. Jak sám přiznal, čas mezi třemi tyčemi si užívá. „Užívám si to moc,“ uvedl čtyřiadvacetiletý brankář.

12. 1. 2022

Sestřih zápasu 36. kola Chance ligy: Benátky n. J. - Litoměřice 2:4

Stadion se v dalším kole Chance ligy vydal na led středočeských Benátek a v zápase vyválčil tři body. Cestu za vítězstvím načal Riku Sihvonen, po něm se trefil Ondřej Procházka. Benátečtí sice dokázali snížit, poté je však srazil další kališnický gól, který vstřelil Josef Koláček. Dlouhý pak ještě dal domácím naději, Litoměřičtí však zásluhou Martina Procházky v závěru zpečetili skóre a vyhráli 4:2.

9. 1. 2022

Dvougólový Ondřej Procházka o zápase s Frýdkem

V duelu proti Frýdku potvrdil střeleckou formu a zrežíroval vítězství dvěma trefami. Obě vsítil ve druhé třetině, a to během pouhých tří minut. Za výborný výkon a obrat skóre však útočník Ondřej Procházka vychválil hlavně tým. „Když jsme prohrávali, bylo to těžké. Ale řekli jsme si, co a jak Začali jsme zase hráli naši hru a odměnili se za to,“ hodnotil mladý forvard.

8. 1. 2022

Sestřih zápasu 35. kola Chance ligy: Litoměřice - Frýdek-Místek 5:2

Obrat jako víno. Kališníci prohrávali na domácím ledě s Frýdkem už 2:0, dokázali se ale vzchopit a vývoj skóre zcela otočit. Bratři Přikrylové nejdřív dvěma góly srovnali stav, následně zaúřadoval Ondřej Procházka, jenž dvěma trefami přiklonil výsledek na stranu Stadionu. Třešničku na dort přidal ještě svou druhou brankou v zápase Filip Přikryl a Litoměřičtí brali triumf 5:2.