TV STADION

TV Stadion
17. 3. 2024

Sestřih 5. čtvrtfinále play-off Chance ligy 2023/24: Litoměřice - Třebíč (4:1)

Totální euforie! Burácející Kalich Arena byla poprvé v historii Stadionu svědkem postupu kališníků do semifinále! Oldřich Cichoň dovolil Třebíči pouze jednu branku a i díky skvělému týmovému výkonu se Litoměřice mohou radovat z historického úspěchu.

TV Stadion
17. 3. 2024

Rozhovor s Michaelem Krutilem po postupu do semifinále

Stadion v posledním duelu s Třebíčí upěl a poprvé v historii klubu postoupil do semifinále play-off Chance ligy. První branku Stadionu vstřelil obránce Michael Krutil. Jak zhodnotil tento historický moment pro litoměřický klub a co podle něj rozhodlo?

TV Stadion
15. 3. 2024

Jiří Jebavý po 4. čtvrtfinále Chance ligy s Třebíčí

Kapitán Stadionu Jiří Jebavý dal za severočeský klub vůbec první gól v play-off, ale ani ten nestačil na postup a na historický úspěch klubu. Přesto si nejzkušenější hráč kádru myslí, že jeho celek má výhodu v tom, že rozhodující duel sehrají před domácím publikem.

TV Stadion
14. 3. 2024

Rozhovor s Vítkem Bendou po třetím čtvrtfinále

Stadion zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a po výhře 3:1 má mečbol. Obránce Vítek Benda strávil na ledě více jak sedmnáct minut a v rozhovoru se rozpovídal o zlepšené hře v oslabení, trestném střílení v závěru, svém zraněním nebo o klíčích k úspěchu v následujícím zápase.

TV Stadion
11. 3. 2024

Sestřih 2. čtvrtfinále: Litoměřice - Třebíč (1:4)

Druhé čtvrtfinále se kališníkům nepovedlo a série se přesune do Třebíče za vyrovnaného stavu. Hosté už v první třetině odskočili na dvoubrankový náskok a i kvůli nevyužitým přesilovkám se Stadionu nepodařilo vyrovnat. Jedinou branku domácích vstřelil Petr Ton.

TV Stadion
11. 3. 2024

Rozhovor s Petrem Tonem po druhém čtvrtfinále

Stadion ve druhém čtvrtfinálovém zápase nestačil na Třebíč a série se tak na Vysočinu přesouvá za vyrovnaného stavu. Jediným domácím střelcem byl Petr Ton, který ve 44. minutě snižoval na 1:3. V rozhovoru se rozpovídal o důležitosti prvního gólu, nevyužitých přesilovkách nebo obraně soupeře.

TV Stadion
10. 3. 2024

Sestřih 1. čtvrtfinále: Litoměřice - Třebíč (3:1)

Stadion v prvním utkání čtvrtfinále play-off Chance ligy otočil nepříznivý stav a má první bod! Prosadili se hned dva obránci, první branku dal Tomáš Tomek, který přidal i asistenci na třetí trefu. Skórovali také Jakub Černohorský a Petr Ton. Výhru 3:1 nad Třebíčí vidělo v Kalich Areně skvělých 1476 fanoušků.