TV STADION

27. 11. 2022

Pojď hrát hokej, 24. 11. 2022

Ve čtvrtek 24. listopadu na ledové ploše Kalich Areny proběhl tradiční Týden hokeje. Náborová akce projektu Pojď hrát hokej tentokrát přilákala 36 dětí, které si společně s trenéry a vybranými hráči A týmu užily na ledě i mimo něj spoustu výborné zábavy i legrace. Dvouhodinový program malí sportovci a sportovkyně načali registrací. Poté si vyzkoušeli míčové hry v tělocvičně, opičí dráhu, válení sudů či kotrmelce. Vrcholem akce však byly první krůčky na bruslích a „ledové“ hry pod vedením mládežnických koučů. Dětem navíc s bruslením pomáhali čtyři hráči A týmu - Josef Jícha, Jan Holý, Jakub Šedivý a Tomáš Král. Kdo se akce zúčastnil, rozhodně nelitoval. Rodiče i děti zažili moc příjemné odpoledne.

24. 11. 2022

Sestřih zápasu 23. kola Chance ligy: Litoměřice - Prostějov 1:3

Stadion na domácím ledě neprodloužil sérii výher, která trvala čtyři zápasy. V Kalich Areně totiž podlehl Prostějovu, jenž zvítězil 3:1. I když kališníci vstřelili úvodní branku, soupeř pak dvěma trefami otočil skóre. Na závěr přidali Jestřábi ještě zásah do prázdné klece a odvezli si triumf.

24. 11. 2022

Útočník Petr Ton po porážce s Prostějovem

Proti Prostějovu odehrál páté utkání v dresu Stadionu a vstřelil Jestřábům svou první branku v Chance lize i v seniorském hokeji. Jeho gólový příspěvek ale na vítězství nakonec nestačil. Proč se kališníkům proti Prostějovu nedařilo a v čem byl soupeř lepší?

20. 11. 2022

Sestřih zápasu 22. kola Chance ligy: Vsetín - Litoměřice 3:4

Stadion na venkovním ledě naplno bodoval, když porazil Vsetín 4:3. Vítězství se ale nerodilo snadno, kališníci totiž prohrávali už 0:3. Nakonec však skóre otočili a slaví další triumf v řadě.

Útočník Svoboda po vítězství nad Zlínem

Kališníci si v zápase 21. kola Chance ligy vyšlápli na Zlín, který porazili 5:2, a zapsali do tabulky pravdy další tři body. Na triumfu měl zásadní podíl Přemysl Svoboda, jenž nejprve vsítil branku, a poté k ní přidal ještě dvě asistence. Po utkání si mladý forvard výkon kališníků pochvaloval. Tým podle něj hrál chytře a zaslouženě zvítězil.

Sestřih zápasu 21. kola Chance ligy: Litoměřice - Zlín 5:2

Stadion navázal na domácí půdě na vítězství proti Jihlavě a urval po reprezentační pauze další triumf. Tentokrát si vyšlápl na Zlín, který porazil 5:2. Bodově se dařilo zejména Přemyslu Svobodovi a Ondřeji Procházkovi. Ti shodně zapsali po jedné brance a jedné asistenci a kališníci tak oslavili další výhru v řadě.

Útočník Svoboda po vítězství nad Zlínem

Kališníci si v zápase 21. kola Chance ligy vyšlápli na Zlín, který porazili 5:2 a zapsali do tabulky pravdy další tři body. Na triumfu měl zásadní podíl Přemysl Svoboda, jenž nejprve vsítil branku, a poté k ní přidal ještě dvě asistence. Po utkání si mladý forvard výkon kališníků pochvaloval. Tým podle něj hrál chytře a zaslouženě zvítězil.