TV STADION

TV Stadion
26. 5. 2022

Už je čas! Neváhejte a přijďte si koupit permici na novou sezonu

Nová sezona je sice ještě daleko, Stadion už přesto odstartoval prodej permanentních vstupenek. Neváhejte a pořiďte si včas tu svou, abyste si zajistili své místo v Kalich Areně. Více informací zjistíte v článku na našem webu.

TV Stadion
26. 5. 2022

TV Stadion
16. 3. 2022

Sestřih 4. zápasu čtvrtfinále: Prostějov - Litoměřice 6:5p

Stadion nastoupil i do druhého duelu na ledě Prostějova v oslabené sestavě. Virózou zdecimovaní kališníci přesto s Jestřáby drželi krok až do prodloužení. Nejprve umazali tříbrankový náskok soupeře a v samotném závěru při hře bez brankáře srovnali na 5:5. Divokou přestřelku však po gólu z nastavení opanovali domácí a radují se z postupu.

TV Stadion
15. 3. 2022

Sestříh 3. zápasu čtvrtfinále: Prostějov - Litoměřice 6:5

Stadion naskočil do třetí čtvrtfinálové bitvy proti Prostějovu v zúžené sestavě, v níž chybělo hned osm hráčů. Kvůli nemoci do duelu nezasáhli Ondřej Procházka, Riku Sihvonen, Martin Kadlec, Josef Koláček, Šimon Sklíba, Jan Holý, Karel Klikorka a Petr Kuboš. I přesto byli kališníci pro Jestřáby velmi nebezpečným soupeřem. Nakonec ale padli těsně 6:5.

TV Stadion
12. 3. 2022

Sestřih 2. zápasu čtvrtfinále: Litoměřice – Prostějov 7:3

Stadion ve druhé čtvrtfinálové bitvě zabral a vyrovnal sérii proti Prostějovu na 1:1. Přestože se Jestřábi ujali vedení, dokázali kališníci po necelé minutě srovnat. Poté si dokonce vypracovali náskok, který udrželi až do závěrečné sirény. Moravany nakonec porazili 7:3. Dvěma góly se blýskli Martin Procházka a Lukáš Válek, po jedné trefě přidali Josef Koláček, Jiří Ticháček a Ondřej Procházka.

TV Stadion
12. 3. 2022

Martin Procházka po výhře nad Prostějovem ve 2. ČF

Dvě branky a nahrávka. Útočník Martin Procházka byl ve druhém čtvrtfinálovém utkání proti Prostějovu jedním z hlavních režisérů vítězství. Zatímco v prvním duelu se netrefil, tentokrát protrhl střeleckou smůlu a pomohl Stadion k důležitému bodu. Jak sám uvedl, vítězství je skvělé. A přestože je rád, že svými trefami pomohl hlavně týmu, přispějí kanadské body i jeho psychice do dalších zápasů.

TV Stadion
11. 3. 2022

Sestřih 1. zápasu čtvrtfinále: Litoměřice - Prostějov 2:4

Stadion v prvním zápase čtvrtfinálové série proti Prostějovu sice bojoval ze všech sil, nakonec ale padl 4:2. I když se Jestřábi dostali ve druhé třetině do vedení, dokázali kališníci vývoj skóre otočit, na další dvě trefy soupeře už však navzdory spoustě šancí gólově nezareagovali a po závěrečné prostějovské trefě do prázdné klece prohráli o dvě branky.