Archiv aktualit

sobota 12. 8. 2023

Velká gratulace

Obránkyně Alžběta Plachá obdržela pozvánku na přípravný kemp reprezentace U16🇨🇿, který se uskuteční ve Velkých Popovicích 🏒

neděle 12. 3. 2023

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Důležité doporučení a upozornění pro fanoušky. Pokud se chystáte vyrazit nás podpořit přímo na stadion, dorazte prosím do Kalich Areny s dostatečným předstihem. Z důvodu očekávaní vysoké návštěvnosti chceme, abyste měli zajištěný bezproblémový vstup do hlediště. Děkujeme za pochopení.

středa 25. 1. 2023

Útočník Kracík se zranil a bud

Jaroslav Kracík si ve víkendovém duelu proti Přerovu přivodil zranění v horní části těla a čeká ho operace. Zkušený útočník tak bude Stadionu několik týdnů chybět.

čtvrtek 22. 12. 2022

Útočník Válek naskočil v extra

Lukáš Válek naskočil za extraligový Litvínov v zápase proti Motoru a přispěl Vervě k vítězství 5:2 jednou brankou.

čtvrtek 10. 11. 2022

Zabloudil ve Stadionu končí, b

Útočník Matěj Zabloudil už za Litoměřice hrát nebude. Hráč Karlových Varů se přesunuje k prvoligovému konkurentovi ze Zlína. Hráči děkujeme za odvedené služby a přejeme vše nejlepší v další kariéře.

pátek 14. 10. 2022

Ondřej Procházka si zahrál ext

Útočník Ondřej Procházka si odbyl premiéru v letošním ročníku Tipsport extraligy. Stejně jako loni si nejvyšší soutěž zahrál v dresu Kladna, kde nastoupil po boku bratra Martina. S Rytíři ale musel kousat porážku od Sparty.

úterý 11. 10. 2022

Martin Böhm a Michal Vitouch n

Obránce Martin Böhm a útočník Michal Vitouch, kteří figurují i v sestavě Stadionu, nastoupili v dresu Sparty do zápasu Champions Hockey League proti Jukuritu. Sparťané v něm ale prohráli, když soupeři podlehli 3:6.

neděle 2. 10. 2022

Patrik Marcel nastoupil v dres

Obránce Patrik Marcel nastoupil do zápasu 7. kola Tipsport extraligy, ve kterém oblékl dres Českých Budějovic. K vítězství ale nepomohl, Motor totiž padl v Pardubicích 1:6.