Archiv aktualit

úterý 24. 8. 2021

Jakub Březák končí

Obránce Jakub Březák, který byl v klubu na zkoušce, za Stadion nastupovat nebude. Hráči děkujeme a přejeme vše nejlepší v novém angažmá.

čtvrtek 19. 8. 2021

Přichází Jakub Konečný

Za Stadion bude znovu nastupovat Jakub Konečný, který bude za Litoměřice hrát v rámci projektu Dukla.

pátek 7. 5. 2021

Loučení Adama Berana

Po dvou sezonách v kališnickém dresu ve Stadionu končí brankář Adam Beran, který míří do Sokolova. Adamovi děkujeme za odvedené služby a přejeme mu vše nejlepší v další hokejové kariéře.

sobota 31. 3. 2018

Kalich Cup 5. tříd

Svůj Kalich Cup sehraje tento víkend 5. třída. Kromě Stadionu se v Litoměřicích představí Lausanne, Zlín, výběr Dolních Rakous, Chomutov, Přerov, Crimmitschau a Havlíčkův Brod

čtvrtek 12. 10. 2017

Oficiální FB WSM ligy

Druhá nejvyšší soutěž připravila pro fanoušky další informační kanály – WSM Liga spustila oficiální profily na Facebooku sledujte zde a Instagramu sledujte zde.

pondělí 2. 10. 2017

Aukce WCH2016

Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!

úterý 29. 8. 2017

Legenda pomáhá! 3. kolo

Na webu Sportovniaukce.cz lze získat poslední šestici dresů hráčů Litoměřic z projektu Legenda pomáhá Do konce závěrečného kola této aukce zbývají dva dny.

úterý 8. 8. 2017

Uzavření DF

Vzhledem k tomu, že diskusní fórum nebylo výrazně využíváno a docházelo i k jeho narušování podvodnými servery, rozhodlo se vedení klubu diskusní fórum uzavřít. K dotazům ohledně chodu klubu apod. slouží i nadále sekce Ptejte se vedení.