22. kolo

9:3

2:1,4:0,2:3

HC Stadion Litoměřice - HC Kralupy nad Vltavou

Branky a nahrávky:Málek(Háger), Krejča, Kauschitz, Vilček(Smejkal), Kauschitz(Ransdorf), Pechač, Kauschitz, Pechač(Kauschitz), Kauschitz . Rozhodčí: . Vyloučení: 4:2 . Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Stadion Litoměřice: Karásek , Lukeš - Vacek , Krýsl , Málek , Babušík - Vilček , Smejkal , Ransdorf, Kauschitz , Krejča , Gudera , Matějek , Háger , Pechač

Po nepříliš vydařené prvni třetině, byť jsme ji vyhráli 2:1 musel trenér Ransdorf mužstvu důrazně domluvit, aby napadali a byli tvořivějším mužstvem. Toto se vyplatilo, a v druhé dvacetiminutovce jsme soupeře přehráli ve všech směrech a po právu vyhráli třetinu 4:0. Do třetí dvacetiminutovky jsme nastoupili s tím, že tento zápas nepustíme a přivezeme z Kralup dva body. Soupeř začal hrát lépe ve třetí třetině, ale naši kluci bojovným výkonem dotáhli utkání do vítězného konce, kdy přidali ještě tři goly na konečných 9:3 pro Litoměřice. Celkový dojem ze zápasu, až na první dvacetiminutovku, byl dobrý. Vyvarovali jsme se zbytečných faulů, které nás v minulých zápasech stály několik cenných bodů. Roman Smejkal - vedoucí mužstva.