5. kolo

3:4

0:3,2:0,1:1

HC Stadion Litoměřice - HC Most

Branky a nahrávky: Gudera 2x, Vacek . Rozhodčí: . Vyloučení: 9:6 . Využití: 0:1. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Stadion Litoměřice: Karásek , Lukeš - Vacek , Málek , Krýsl , Ransdorf - Smejkal , Matějek , Fiala , Háger , Krejča , Pechač , Gudera , Horák

První třetina se nám moc nevyvedla. Málo jsme se tlačili do branky, nenapadali jsme a byli jsme často vylučováni za bránění brankaře, protože jejich útočníci neustále najížděli a píchali do gólmana. V druhé třetině jsme se hodně zlepšili v bruslení, napadání a střelbě a vyhráli ji zaslouženě 2:0. Na začátku třetí třetiny jsme dali vyrovnávací branku a hosté najednou nevěděli co hrát. Přebírali jsme otěže zápasu do svých rukou. Ale jak je známo, rozhodčí si vyberou jeden tým, ke kterému jsou nakloněni víc a za přispění asistenta trenéra HC Most p.B.....se jim podařilo dotáhnout utkání do vítězného konce, když jsme obdrželi rozhodující branku z dvoumetrového offsidu. Zjistili jsme, že i bez klíčových hráčů jsme schopni odehrát dobré utkání, ale proti rozhodčím se opravdu hrát nedá. Roman Smejkal- vedoucí mužstva.