přát.

2:8

1:5, 0:1, 1:2

HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: Opava (Pavlata), Pavlata (Gillar), Votrubec (Michajlov Š.), Votrubec (Kauschitz), Purma (Lenc), Lenc (Michajlov Š.), Lenc (Vlček), Votrubec (Gudera). Vyloučení: 9:4. Střely na branku: 25:35.

HC Stadion Litoměřice: Froněk (Michajlov M.) - Gillar, Vlček, Michajlov Š., Opava, Slaboch - Purma, Lenc, Vanča, Votrubec, Gudera, Kauschitz, Salač, Pavlata, Jůza

Po druhém utkání v Teplicích, kdy jsme zvítězili 8:1, jsme zajeli k přátelskému utkání do Loun.

Od začátku bylo znát, že soupeř nastoupil k prvnímu zápasu, což se projevovalo na jeho nesehranosti a v chybách v obraně. Utkání rozhodla první třetina, kterou jsme vyhráli 5:1. Dařilo se střelecky Votrubcovi.

Od druhé třetiny soupeř začal více bojovat, což přineslo více nedovolených zákroků z obou stran. I přes tuto změnu dokázali litoměřičtí hráči dovést utkání do vítězného konce.

Další utkání sehrají dorostenci na domácím ledě 2. 11. od 9:30 s HC Junior Mělník.