2. kolo

3:7

0:2, 0:2, 3:3

HC Draci Bílina - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky LTM: 1. Cerman (Purma), 6. Kauschitz (Purma), 27. Pavlata (Vlček), 37. Michajlov (Pavlata), 43. Michajlov, 44. Votrubec (Kauschitz), 57. Pavlata (Salač). Vyloučení: 6:7 . Střely na branku: 35:26. Průběh utkání: 0:6, 3:6, 3:7 .

HC Stadion Litoměřice: Froněk (44. Michajlov M.)- Gillar, Purma, Vlček, Michajlov Š., Černý, - Heřman, Fiala, Cerman, Pavlata, Salač, Vanča, Kauschitz, Votrubec, Gudera

K prvnímu utkání jsme přijeli na led Bíliny. Začátek první třetiny se nám snad nemohl povést lépe,když puk po přihrávce Purmy zasunul za záda bílinského brankáře Cerman. O pět minut později se po přihrávce od Purmy prosadil Kauschitz - 0:2 Po zbytek 1. třetiny jsme kontrolovali hru, ale další šance jsme už bohužel nevyužili.

Vstup do druhé třetiny začali domácí velkým tlakem, umožněným množstvím vyloučení z naší strany.V 27. minutě inkasoval domácí brankář potřetí po ukázkové střele Pavlaty. Domácí po obdržené brance ještě zvýšili tempo a velkým počtem střel zasypali Litoměřického brankáře Froňka. V této chvíli přiváděl domácí střelce k šílenství, a tak v 37. minutě Michajlov v oslabení prostřelil vše co mu stálo v cestě svým druhým gólem zvýšil vedení Litoměřic na - 0:4. Díky našemu brankáři se už skóre v 2. třetině nezměnilo.

Třetí třetinu jsme zahájili díky lepšímu bruslení a velkému tlaku lépe než domácí a tak se ve 3. minutě znovu prosadil Michajlov - 0:5. Minutu po něm se po samostatném úniku prosadil Votrubec a tím zvýšil náskok Litoměřic na - 0:6. V 5. minutě jsme do branky poslali ohřát Martina Michajlova, kterému vstup do branky spoluhráči zrovna neulehčili - 1:6. Vše si Martin vynahradil při trestném střílení, které bravůrně zneškodnil. Domácí stačili ještě zvýšit na - 3:6, ale poslední slovo měli hosté, kdy brankový účet podtrhnul Pavlata - 3:7.