9. kolo

3:7

1:2,1:1,1:4

HC Stadion Litoměřice - Medvědi Beroun 1933

Branky a nahrávky: Gudera(Smejkal), Pechač, Gudera(Smejkal,Ransdorf) . Rozhodčí: . Vyloučení: 10:14. Využití: 2:3. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Stadion Litoměřice: Lukeš , Karásek - Vacek , Krýsl , Málek , Ransdorf , Babušík - Smejkal , Vilček , Popek , Krejča , Gudera , Kauschitz , Háger , Matějek , Pechač

Neustále v našem týmu přetrvává nedisciplinovanost některých hráčů, kteří pak oslabují náš tým. Častá oslabení nás stojí moc sil a ty nám často chybí v závěrečné fázi zápasu. Až do 8. minuty třetí třetiny jsme hráli dobrý hokej a stav byl nerozhodný 3:3. Pak se projevila únava a konec zápasu jsme nezvládli a obdrželi čtyři branky. I když se zdá,že častá vyloučení na obou stranách vypadají, že by rozhodčí nezvládli zápas, musím podotknout, že pískali objektivně na obě strany a utkání zvládli vcelku dobře. V čase 15:47 po odpískání hráč číslo 85 Kohout dohrál osobní souboj s naším útočníkem číslo 22 Popkem a vražením zezadu na mantinel mu zbůsobil úraz klíční kosti. Poté L. Popek odjel do nemocnice na rentgen a zápas nedohrál. Musíme ještě zapracovat na koncovce a přesilových hrách a vyvarovat se zbytečných faulů, které nás připravují o dvoubodový zisk. Roman Smejkal - vedoucí mužstva