Kališníci se podruhé v letošní utkali se sokolovským Baníkem a znovu na něj nestačili. Tentokrát padli až v prodloužení když se v 61. minutě trefil Kružík. První branku v litoměřickém dresu zapsal Ondřej Hrabík. Z technických důvodů bohužel nebylo možné zajistit online přenos ani livestream.

Příprava

3:2pr

1:0, 1:2, 0:0 - 1:0

HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 7. Kverka (Tomeček, Osmík), 30. Křemen (Tureček), 61. Kružík (Kverka) - 31. Costa (Kordule, Kroupa), 33. Hrabík (Aubrecht). Rozhodčí: Glanc, Zubzanda – Juránek, Motl. Vyloučení: 4:6. Bez využití . V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

HC Baník Sokolov: Michajlov – Weinhold, Rohan, Tureček, Mikyska, Klejna, Rulík, Mlčák – Tomeček, Kverka, Osmík – Kružík, Polák, Vracovský – Csamango, Kysela, Adamec – Křemen, Rohan, Novotný

HC Stadion Litoměřice: Cichoň – Kroupa, Černohorský, Husák, Pavlák, Tomek, Aubrecht, Tůma – Sihvonen, Jícha, Hrabík – Guman, Kuťák, Ton – Kordule, Costa, Korkiakoski – Vopat, Vitouch, Cikhart

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří se už v 7. minutě zásluhou Jaromíra Kverky ujali vedení. Druhou branku přidal v polovině základní hrací doby Adam Křemen. Na tuto trefu v následující minutě odpověděl Kale Costa a v čase 32:05 se poprvé v litoměřickém dresu prosadil Ondřej Hrabík. V základní době se nerozhodlo a pokračovalo se prodloužením. Z nastavení uběhlo pouhých 44 vteřin a Baník se mohl radovat z výhry, jelikož síť za Oldřichem Cichoněm rozvlnil Daniel Kružik.

Podrobnější informace ze zápasu bohužel nebyly k dispozici, jelikož z technických důvodů nebylo možné zajistit plnohodnotný online přenos ani livestream.