Po dvou venkovních utkáních se litoměřická juniorka vrátila na led Stadionu, aby své síly poměřila s pražským celkem Letňany. Ty se zabydlely na třetí příčce v tabulce a s domácím týmem předvedli zápas nepříliš lahodící oku diváka. Branka byla jediná a to první třetině. Soupeř tak nevědomky o utkání rozhodl už v úvodu hry.

HC Stadion Litoměřice - HC Letci Letňany

Branky a nahrávky: 9. Pražienka Diváci: 44.

HC Stadion Litoměřice: Března (Damašek) – Zajan, Zedek, Krátký, Sýkora, Winnerlich, Minka, Šikner, Neruda, Černý, Vyštejn, Melichar, Fábry, Chlum.

HC Letci Letňany: Vacula (Jandera) – Neuman, Major, Kučera, Kazda, Keller, Pražienka, Pacovský, Minář, Čapek, Monetschläger, Urban, Pavičevič, Husák, Horák.

Pražané si vydobyli šanci pár minut po oznámení začátku hry. Jako první svá vrátka otevřela trestná lavice domácích, kam byl za hákování poslán Zedek. Aby neměl nouzi o společnost, krátce na to se za ním vypravil Sýkora. Dvojité oslabení Stadionu se udrželo i nadále, když se na trestnou podíval Melichar. S litoměřickými fauly byl poté na delší dobu konec, ale to už Letňany stačily přesilové hry využít a v 9. minutě proměnily. Gólmana domácích přechytračil Martin Pražienka. Pražští Letci mohli svůj náskok navýšit v 17. minutě, ale sudí branku neuznal za narušení prostoru brankoviště útočícím hráčem.

Ve druhé třetině se touš nebezpečně přiblížil svatyni hostí, ale brankáři se jej nakonec podařilo zalehnout. Krátce na to se Pražanům nabídla odkrytá brána, ale domácí také zasáhli včas. I poslední perioda hry přinesla šance na obou stranách, ale skóre již zůstalo beze změny.