8. 8. 2023 | Martina Kramerová

Stadion opět doplňuje kádr. Přichází staronová posila i několik hráčů na zkoušku

Stadion v úterý odstartuje závěrečnou část přípravy, v níž sehraje osm přípravných zápasů. Kádr ještě před nimi dostál několika změn. Pod Radobýl se vrátil obránce David Aubrecht, jenž v klubu krátce působil v loňské sezoně. O místo v sestavě bude bojovat brankář Lukáš Pařík a na zkoušku přichází Jan Cikhart, který už v Litoměřicích rovněž působil.

David Aubrecht se pod Radobýl vrací po necelém roce. V týmu loni odehrál pět zápasů, poté si zahrál v Kolíně a extraligovém Liberci. V nejvyšší soutěži má na kontě už 37 utkání, v Chance lize naskočil do 175 zápasů.

Na zkoušku přichází brankář Lukáš Pařík, jenž se do Čech vrací po třech letech. V roce 2019 se rodák z Neratovic stal českou jedničkou draftu, celkově byl 87. a vybralo si ho Los Angeles. Uplynulé tři sezony strávil v zámoří. Zahrál si AHL a ECHL, a to v barvách Ontaria Reign, Colorada Eagles či Utahu Grizzlies. V Čechách nastupoval za Liberec či Benátky.

O místo se popere i Jan Cikhart, ten loni hájil litoměřické barvy ve 35 zápasech, do sedmi duelů naskočil i v druholigovém Děčíně. Jednadvacetiletý útočník si ale bude muset místo v kádru vybojovat.