Dvacítku čeká Turnaj 4 zemí ve Finsku. V nominaci je pět kališníků!

Zveřejněno 22.10.2019 | Martina Kramerová
Český národní tým do dvaceti let čeká zkraje listopadu další reprezentační akce. Svěřenci trenéra Varadi tentokrát vyrazí do Finska na Turnaj čtyř zemí. Nominaci si vybojovala i pětice kališníků Tomáš Dajčar, Miroslav Kukla, Jan Mlčák, Vojtěch Střondala a Otakar Šik. Další trojice litoměřických hráčů pak figuruje mezi náhradníky.

Reprezentanty kategorie U20 sice čeká vrchol sezony až na přelomu roku, kdy Česká republika hostí juniorské MS, ještě předtím však mužstvo trenéra Václava Varadi vyrazí na Turnaj čtyř zemí do Finska.

Nominaci na reprezentační akci si vysloužilo i pět hráčů Stadionu - Tomáš Dajčar, Miroslav Kukla, Jan Mlčák, Vojtěch Střondala a Otakar Šik. Mezi náhradníky navíc figuruje trojice Filip Přikryl, David Vitouch a František Klejna.

Národní tým se sejde v pondělí 4. listopadu a před odletem do Helsinek absolvuje přípravný kemp. Ve čtvrtek 7. listopadu pak vyrazí směr Finsko, kde se postupně utká se Švédskem (pátek 8. 11. 2019), Finskem (sobota 9. 11. 2019) a Ruskem (neděle 10. 11. 2019).