25. 9. 2019 | Martina Kramerová

Do brankoviště přichází na výpomoc Štěpán Lukeš!

Stadion zareagoval na zranění Tomáše Krále, které si gólmanská jednička Litoměřic přivodila v duelu s Havířovem. Do klubu přichází na výpomoc Štěpán Lukeš. Třiadvacetiletý brankář má zkušenosti z extraligy, Chance ligy i třetí nejvyšší soutěže a v mužstvu by měl setrvat po dobu Královy rekonvalescence.

Poté, co se v zápase s Havířovem zranil brankář Tomáš Král, začal klub řešit náhradu, která by týmu pomohla v době jeho rekonvalescence. K Janu Škorpíkovi tak přichází Štěpán Lukeš.

Třiadvacetiletý brankář je hráčem Hradce Králové a může se pyšnit zkušenostmi z Tipsport extraligy, Chance ligy i třetí nejvyšší soutěže. Loni působil u chomutovských Pirátů a v prvoligovém Ústí. Objevil se i v dresu kadaňských Trhačů. Druholigové starty nasbíral v Klášterci nad Ohří..

Zároveň si zahrál i v reprezentacích U16, U17, U18 a U20. Debut v dresu kališníků zažije už v utkání 7. kola proti Motoru.