9. 5. 2024 | Klub

Novým hlavním trenérem Stadionu je Jaroslav Nedvěd. Na lavičku se vrací i Daniel Tvrzník

Stadion má kompletní realizační tým! Novým hlavním trenérem litoměřických hokejistů se stal bývalý obránce Jaroslav Nedvěd. Jeho asistentem bude fanouškům dobře známý Daniel Tvrzník, který se po dvou sezonách v pražské Slavii vrací pod Radobýl. Pozici kondičního kouče bude zastávat Tomáš Svoboda.

Na lavičku hokejových Litoměřic před sezonou 2024/25 přichází nový hlavní trenér Jaroslav Nedvěd, který doposud působil v druholigových Letňanech. „Jaroslav Nedvěd přichází v rámci spolupráce se Spartou, jedná se o trenéra se zkušenostmi jak z dospělých, tak mládežnických týmů. V Letňanech odvedl velký kus práce, má za sebou výborné výsledky," řekl k nové spolupráci předseda klubu Jan Fišera. Bývalý hokejový obránce, který nasbíral více jak 200 bodů v tuzemské nejvyšší soutěži, působil v posledních třech sezonách na lavičce druholigových Letňan, zkušenosti má ale i z pražské Sparty, kde v minulosti zastával roli asistenta trenéra u A týmu nebo kouče mládežnických kategorií. Funkci asistenta trenéra plní i u české hokejové reprezentace U18.

Na litoměřickou lavičku se po pauze vrazí také Daniel Tvrzník, jenž bude asistentem nového hlavního kouče.

Jan Fišera, předseda klubu

„Návrat Dana Tvrzníka do Litoměřic byl po odchodu Františka Ptáčka zcela logickou volbou a jsem rád, že se vše podařilo prakticky ihned vyřešit. Litoměřice a celou první ligu zná jako málokdo, což se bude velmi hodit.“

Staronového člena realizačního týmu není třeba litoměřickým fanouškům dlouze představovat. Na začátku sezony 2022/23 po šestnácti letech opustil Litoměřice a vydal se do pražské Slavie, kde byl nejprve hlavním trenérem, poté asistentem. Nyní se vrací zpět ke kališníkům.

Kondičním koučem se stal Tomáš Svoboda, který už v minulé sezoně u A týmu působil.

Složení realizačního týmu pro sezonu 2024/25

Hlavní trenér: Jaroslav Nedvěd

Asistent trenéra: Daniel Tvrzník

Kondiční trenér: Tomáš Svoboda

Trenér brankářů a vedoucí mužstva: Vratislav Vajner

Videotrenér: Jakub Janoušek

Kustod: Marcel Krejsa

Fyzioterapteutka: Marie Šťastná