1. 4. 2024 | Klub

Devítku čeká play-off! Přijďte ji podpořit v bojích o extraligu

A tým Stadionu sice ukončil letošní sezonu v sobotu, deváťáky nejdůležitější bitvy teprve čekají. Po nadstavbové části jdou do play-off, ve kterém se utkají o Extraligu 9. tříd se středočeskými Říčany. Mladí kališníci potřebují Vaši podporu víc, než kdy jindy, přijďte jim zdarma fandit!

Litoměřická devátá třída skvěle zvládla základní část a z prvního místa postoupila do nadstavbové části. V ní sice utrpěla třikrát porážku, ale nakonec skončila skončila před Ústím nad Labem a Mosteckými Lvy na druhém místě, ze kterého postoupila do play-off o Extraligu 9. tříd.

V nejdůležitější bitvě sezony je čekají středočeské Říčany, se kterými budou hrát sérii na tři vítězné zápasy. Série začíná utkáními v Kalich Areně, která se odehrají 3. a 4. dubna od 17 hodin.

Venkovní duel mladé kališníky s jistotou čeká v neděli 7. dubna. Případné čtvrté střetnutí se uskuteční v Říčanech v pondělí 8. dubna. V případě vyrovnaného stavu proběhne rozhodující pátý duel opět na ledě soupeře ve středu 10. dubna.

Deváťáci nyní víc, než kdy jindy, potřebují podporu všech fanoušků! Přijďte jim zafandit! Vstup na utkání je ZDARMA!