5. 2. 2024 | Klub

Řekněte nám, co se Vám líbí a kde se naopak můžeme zlepšit! Zapojte se do dění vyplněním dotazníku

Stadion si po několika letech a změnách připravil pro fanoušky možnost, jak se mohou vyjádřit k chodu klubu, průběhu zápasů, kvalitě občerstvení či obsahu webu a sociálních sítí. Pomozte nám zjistit, kde se můžeme zlepšit a co se naopak Vám fanouškům líbí.

Po několika letech přichází klub s dotazníkem, který je určený nejen fanouškům, ale i široké veřejnosti. Jeho vyplnění Vám nezabere více jak 5 minut, ale nám velmi pomůže ke zlepšení toho, co se Vám fanouškům nelíbí, nebo co byste rádi změnili. Můžete se vyjádřit k domácím utkáním, nabídce fanshopu, občerstvení v Kalich Areně a k dalším tématům. Máte něco na srdci a v dotazníku jste na to nemohli odpovědět? Napište nám tyto podněty na konec dotazníku. Všem zapojeným děkujeme za zpětnou vazbu.