20. 5. 2022 | Redakce

Stadion odstartoval dražbu dresů z uplynulé sezony. Pořiďte si svůj originální kousek

Stadion odehrál uplynulou sezonu 2021/2022 ve třech zbrusu nových sadách dresů - modré, oranžové a bílé. Jednu z nich si teď fanoušci mohou vydražit. Výtěžek bude věnován na rozvoj litoměřické mládeže.

Fanoušci mají jedinečnou možnost, jak získat dres z úspěšné uplynulé sezony. Klub totiž odstartoval dražbu jedné ze tří sad dresů ze soutěžního ročníku 2021/2022.

Jedná se o speciální oranžovou sadu originálních hraných dresů, ve které kališníci odehráli několik utkání. Logo klubu i čísla jsou navíc vyšitá, což je pro hráčské trikoty nevšední. Na požádání lze dresy podepsat od vybraného hráče nebo celého aktuálního týmu.

Výtěžek bude věnován na rozvoj litoměřické mládeže. Na celou akci se můžete podívat ZDE
.