26. 8. 2010 | Michaela Luňáčková

Stadion zamíří do Kadaně

Litoměřičtí opět zavítají na další přípravné utkání na led soupeře, tentokrát do Kadaně. Zápas se hraje v pátek 27.8.2010 od 11 hodin. Oba týmy teď mají za sebou vítězné zápasy, kdo bude vítězem v tom následujícím?

V loňském ročníku 1. ligy skončil SK Kadaň v polovině tabulky, tedy na 8. místě, těsně před nováčkem soutěže Táborem.

V přípravě na sezonu následující odehrála Kadaň prozatím sedm zápasů, z nichž tři vyhrála. Připsala si například skalp Chomutova hned v prvním přípraveném zápase, nebo vysokou výhru 8:2 nad druholigovým Kláštercem nad Ohří. Příprava jede ve velkém tempu - dnes je čeká utkání s IHC Písek a zítra litoměřický Stadion.

Nelze opomenout nedávné utkání proti Vrchlabí. Hlavní rozhodčí v něm udělil celkem 203 trestných minut a utkání bylo po dohodě obou klubů se sudím za vyhrocené atmosféry ve třetí třetině předčasně ukončeno. Čeká nás zřejmě nemilosrdný soupeř.

Litoměřičtí si tento týden udělali radost vítězstvím nad extraligovým Litvínovem, kde si svou bojovností i přes zlepšenou hru Litvínova ve třetí třetině udrželi jednogólový náskok, aby v poslední minutě při soupeřově power play potvrdili výhru gólem do opuštěné branky.

Jak dopadne měření sil dvou budoucích rivalů v nadcházející sezoně můžete sledovat buď přímo na ZS v Kadani, a to v pátek 27.8.2010 od 11 hodin, nebo prostřednictvím serveru www.onlajny.cz, kde budou informace o změnách stavu.