23. 10. 2008 | Jan Luňáček

První zakládající schůzka fanklubu

Po včerejším nešťastném zápase proti Vajgaru Jindřichův Hradec se konala první schůzka fanoušků, kteří mají zájem založit fanklub litoměřických hokejistů. Bohužel, na účasti se jistě podepsala nešťastná porážka domácího týmu. Zdravé jádro fanoušku se přeci jen sešlo a došlo k zajímavé, neformální schůzce, která jistě přispěje k založení fanklubu. Zklamáním byl ale počet účastníků. Bylo jich očekáváno více.

Ve středu 22.října po zápase proti Vajgaru se sešla v prostorách zimního stadionu v Litoměřicích skupinka fanoušků domácícho týmu, kteří mají zájem o založení fanklubu. Schůzky se zúčastnil trenér domácího týmu Daniel Tvrzník, sekretář oddílu ledního hokeje Jan Fišera a členové redakční rady, která je posílena o nového redaktora Alexandra Styse, který bude mít na starost právě kontakt redakce a vedení hokeje s novým fanklubem. Trenér Daniel Tvrzník naznačil možnosti, které může nově vznikající fanklub očekávat od vedení oddílu, a také jakou podporu by chtěli získat hokejisté od fanklubu. Na první schůzce se také hovořilo o podmínkách založení nového fanklubu, to znamená - připravit Stanovy klubu, svolat Valnou hromadu zájemců o členství, zvolit si vedení a další věci s tím související. Přítomní zájemci o založení fanklubu připraví tyto materiály na další schůzku, která se bude opět konat v prostorách stadionu po úterním zápase litoměřických hokejistů 28. října proti týmu Rokycan.