22. 4. 2024 | Klub

Ideální památka na historickou sezonu! Klub draží originální hrané dresy

Sezona 2023/24 byla pro Stadion nejlepší v historii a fanoušci mají nyní možnost získat unikátní památku. Klub se rozhodl vydražit bílou sadu originálních dresů, ve kterých kališníci nastupovali nejen v základní části, ale i ve vyřazovacích bojích. Většina z nich je navíc od svých nositelů podepsaná.

Vydražte si originální památku na historickou sezonu a zapojte se do aukce bílé sady originálních hraných dresů ze sezony 2023/24. Dražba probíhá na portálu sportovniaukce.cz, byla spuštěna 22. dubna ve 12 h a potrvá do 6. května do 20 h. Většina dresů je navíc od svých nositelů podepsaná.

Pokud chcete získat dres svého oblíbence a nechcete nic riskovat, můžete zvolit možnost "Kup teď" a zakoupit dres okamžitě.

Všem dražitelům přejeme hodně štěstí!