23. 9. 2012 | Michal Sabó

Páté kolo přivádí Stadion do Mostu

První liga je v plném proudu a hráče i fanoušky čeká její již páté kolo. Litoměřičtí se v něm představí na ledě Mostu. Souboj pátého s třináctým je na programu netradičně v pondělí 24.9. od 17:30. Sledovat jej můžete přímo v ochozech mosteckého zimního stadionu nebo u pravidelného online přenosu.

Litoměřičtí si zatím vedou v úvodních kolech letošního ročníku velmi dobře a jen nešťastný závěr zápasu s Rebely je připravil o dělenou druhou příčku. Tu zaujímají se sedmi získanými body a vyrovnaným poměrem vstřelených a obdržených branek, který je v tuto chvíli 14:14. Hráči Mostu prozatím vybojovali body tři za výhru nad Hradcem Králové v posledním čtvrtém kole.

V mosteckém dresu se v posledním utkání prosadila nová a litoměřickým fanouškům dobře známá tvář. Po konci svého angažmá v Berouně se do Mostu přesunul Ladislav Gengel. Ten se hned při své premiéře v novém dresu podepsal pod čtyři vstřelené branky svého týmu, když dvě z nich sám dal a další dvě připravil pro své spoluhráče.

Marodka kališníků se v posledním týdnu rozrostla. Do tréninku se již sice zapojili Petr Šinágl, který by už mohl zasáhnout do pondělního utkání, Jakub Evan však ještě nenastoupí a spolu s ním jsou nově mimo hru také Tomáš Rubeš a Ondřej Kříž.

Jak se bude Stadionu dařit v duelu s Mostem a kdo nahradí výše zmíněné marody? Vyražte v pondělí 24.9. do ochozů mosteckého stadionu a odpovědi zjistíte. Zápas začíná v 17:30 a pokud nebudete přímo na místě, fandit kališníkům můžete také u tradičního online přenosu.