Do obrany přichází Radek Míka

Klub | 14.1.2013 | Aktuální zprávy

Obranu Stadionu posílí Radek Míka, který přichází ze Zlína na hostování do konce sezóny. Radek naposledy hrál v Kazachstánu za tým Irtyš Pavlodar. Předchozí sezóny odehrál osmadvacetiletý rodák z Prahy v Extralize za Zlín. Za Stadion nastoupí již dnes v Písku.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

17.5.2015, 11:16 Zápas MS o bronz - Poslední zápas Jaromíra Jágra na domácím MS – buďte u toho! Lístky na zápas o bronz mezi Českou republikou a USA koupíte na pokladnách O2 areny a zde.

14.5.2015, 11:32 Lístky na MS - Zažijte atmosféru mistrovství světa! V prodeji jsou lístky na dnešní čtvrtfinálové zápasy včetně duelu Čechů s Finy. Vstupenky jsou v prodeji na pokladnách O2 areny v Praze a ČEZ Arény v Ostravě, nebo na webu www.sazkaticket.cz.

30.4.2015, 12:15 Síň slávy otevřena - Český hokej slavnostně otevřel svou kamennou Síň slávy v ulici Českomoravská v Praze. Najdete v ní vše o historii, současnosti, hokejových legendách i největších úspěších českého hokeje. Více na www.sinslavycslh.cz.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice