Do obrany přichází Radek Míka

Klub | 14.1.2013 | Aktuální zprávy

Obranu Stadionu posílí Radek Míka, který přichází ze Zlína na hostování do konce sezóny. Radek naposledy hrál v Kazachstánu za tým Irtyš Pavlodar. Předchozí sezóny odehrál osmadvacetiletý rodák z Prahy v Extralize za Zlín. Za Stadion nastoupí již dnes v Písku.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

včera, 07:03 ČR - Norsko - Již dnes od 19:00 sehraje národní tým další přípravné utkání před mistrovstvím světa. V Havlíčkově Brodě čeká svěřence Vladimíra Růžičky Norsko. Online přenos můžete sledovat zde.

15.4.2014, 07:57 Sparta končí - Na rozdíl od Lva se Sparta Praha do finále nepodívá. V rozhodujícím sedmém semifinálovém utkání podlehla brněnské Kometě a končí na třetím místě. V dresu Komety se daří litoměřickému rodákovi Tomáši Svobodovi, který patří s českolipským Vojtěchem Němcem k tahounům týmu.

11.4.2014, 07:37 Lev ve finále KHL! - Partnerský klub LEV Praha postoupil do finále KHL. Postupovou branku proti Jaroslavli vsítil litoměřický odchovanec Michal Birner. Druhou přihrávku na vítězný gól si připsal Niko Kapanen. Do utkání zasáhl také útočník Jakub Matai, součástí týmu jsou i Spencer Humphries, Lukáš Cingel či Jan Lukáš.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice