Do obrany přichází Radek Míka

Klub | 14.1.2013 | Aktuální zprávy

Obranu Stadionu posílí Radek Míka, který přichází ze Zlína na hostování do konce sezóny. Radek naposledy hrál v Kazachstánu za tým Irtyš Pavlodar. Předchozí sezóny odehrál osmadvacetiletý rodák z Prahy v Extralize za Zlín. Za Stadion nastoupí již dnes v Písku.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

13.5.2016, 10:48 Setkání s fanoušky - V úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

6.5.2016, 17:56 Konference KSLH - Ve středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).

4.5.2016, 14:12 Birner na MS - Odchovanec Michal Birner si prodlouží sezónu, ve které získal s Libercem mistrovský titul. Premiérově totiž okusí atmosféru mistrovství světa, které začíná v pátek 6. 5. v Rusku.!

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice