čtvrtek 25.8., 17:30
HC Stadion Vrchlabí VS. HC Stadion Litoměřice

Do obrany přichází Radek Míka

Klub | 14.1.2013 | Aktuální zprávy

Obranu Stadionu posílí Radek Míka, který přichází ze Zlína na hostování do konce sezóny. Radek naposledy hrál v Kazachstánu za tým Irtyš Pavlodar. Předchozí sezóny odehrál osmadvacetiletý rodák z Prahy v Extralize za Zlín. Za Stadion nastoupí již dnes v Písku.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
VCH
VS.
LTM

čtvrtek 25.8.2016, 17:30

Aktuality

2.7.2016, 10:23 Prázdniny se Stadionem - Prázdninová soutěž se Stadionem! Na e-mail info@hclitomerice.cz můžete do 31. 8. zasílat fotografie ze svých letních činností s motivem HC Stadion Litoměřice. Z jednoho e-mailu můžete zaslat jednu fotku. Příspěvky budou uveřejňovány na Facebooku a autor snímku s nejvyšším počtem "lajků" získá nový originální dres Stadionu 2016/17! Soutěžte s námi a nezapomínejte na Stadion ani na dovolené! Pokud budete své příspěvky sami sdílet na sociálních sítích, používejte hashtag #letostadion

13.5.2016, 10:48 Setkání s fanoušky - V úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

6.5.2016, 17:56 Konference KSLH - Ve středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice