Do obrany přichází Radek Míka

Klub | 14.1.2013 | Aktuální zprávy

Obranu Stadionu posílí Radek Míka, který přichází ze Zlína na hostování do konce sezóny. Radek naposledy hrál v Kazachstánu za tým Irtyš Pavlodar. Předchozí sezóny odehrál osmadvacetiletý rodák z Prahy v Extralize za Zlín. Za Stadion nastoupí již dnes v Písku.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

15.2.2015, 17:55 Bílek na Slovensko - Vítězslav Bílek dohraje letošní sezónu ve slovenské extralize za Martin.

10.2.2015, 19:24 Výjezd do Benátek - Fanklub HCS ve spolupráci s vedením klubu pořádá výjezd na třetí zápas předkola play-off! DOPRAVA ZDARMA! Kdo má zájem podržet naše kluky v boji o vítězství na Benátském ledě, má šanci! Stačí potvrdit svou účast na tel. čísle 777988049. Autobus se vypravuje od počtu 30 fanoušků z parkoviště vedle pravého horního vchodu do arény, odjezd 12.2 v 15:30 hodin.

9.2.2015, 10:26 Rys je už doma - Jiří Rys, který po zákroku Ulrycha ve včerejším utkání skončil v nemocnici s tržnými ranami v obličeji, pohmožděnou krční páteří, otřesem mozku a poraněním v dolní části těla, byl v noci propuštěn z litoměřické nemocnice a je v domácím léčení. Jak dlouhá bude jeho absence je zatím těžké odhadnout, v druhém utkání s Benátkami ale určitě nenastoupí.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice