Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

13.5.2016, 10:48 Setkání s fanoušky - V úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

6.5.2016, 17:56 Konference KSLH - Ve středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).

4.5.2016, 14:12 Birner na MS - Odchovanec Michal Birner si prodlouží sezónu, ve které získal s Libercem mistrovský titul. Premiérově totiž okusí atmosféru mistrovství světa, které začíná v pátek 6. 5. v Rusku.!

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice