středa 31.8., 18:00
HC Stadion Litoměřice VS. SK Kadaň

Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
LTM
VS.
KAD

středa 31.8.2016, 18:00

Aktuality

2.7.2016, 10:23 Prázdniny se Stadionem - Prázdninová soutěž se Stadionem! Na e-mail info@hclitomerice.cz můžete do 31. 8. zasílat fotografie ze svých letních činností s motivem HC Stadion Litoměřice. Z jednoho e-mailu můžete zaslat jednu fotku. Příspěvky budou uveřejňovány na Facebooku a autor snímku s nejvyšším počtem "lajků" získá nový originální dres Stadionu 2016/17! Soutěžte s námi a nezapomínejte na Stadion ani na dovolené! Pokud budete své příspěvky sami sdílet na sociálních sítích, používejte hashtag #letostadion

13.5.2016, 10:48 Setkání s fanoušky - V úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

6.5.2016, 17:56 Konference KSLH - Ve středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice