pátek 4.9., 18:00
HC Energie Karlovy Vary VS. HC Stadion Litoměřice

Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
KVA
VS.
LTM

Aktuality

22.6.2015, 21:39 Martin Tvrzník má zlato - V neděli 21. 6. 2015 vybojovala inilnová reprezentace vedená Martinem Tvrzníkem zlato v argentinském Rosariu. Ve finálovém utkání porazila silný výběr Francie 2:1, když v prodloužení vstřelil vítěznou branku Patrik Šebek.

9.6.2015, 10:30 Odložení fotbalu - Fotbalové utkání mezi Stadionem a Sokolem Pokratice se kvůli špatnému terénu odkládá na úterý 16. 6., 18:00.

5.6.2015, 09:59 MAGAZÍN O 1. LIZE - Na webu hstrebic.cz právě vyšlo sedmé číslo magazínu o 1. lize. Jedná se o speciální vydání, jež je zaměřeno na shrnutí sezóny 2014/2015. V magazínu naleznete mimo jiné žebříček 100 nejlepších hráčů základní části a dále spoustu statistických zajímavostí. Odkaz na magazín zde

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice