Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

včera, 07:03 ČR - Norsko - Již dnes od 19:00 sehraje národní tým další přípravné utkání před mistrovstvím světa. V Havlíčkově Brodě čeká svěřence Vladimíra Růžičky Norsko. Online přenos můžete sledovat zde.

15.4.2014, 07:57 Sparta končí - Na rozdíl od Lva se Sparta Praha do finále nepodívá. V rozhodujícím sedmém semifinálovém utkání podlehla brněnské Kometě a končí na třetím místě. V dresu Komety se daří litoměřickému rodákovi Tomáši Svobodovi, který patří s českolipským Vojtěchem Němcem k tahounům týmu.

11.4.2014, 07:37 Lev ve finále KHL! - Partnerský klub LEV Praha postoupil do finále KHL. Postupovou branku proti Jaroslavli vsítil litoměřický odchovanec Michal Birner. Druhou přihrávku na vítězný gól si připsal Niko Kapanen. Do utkání zasáhl také útočník Jakub Matai, součástí týmu jsou i Spencer Humphries, Lukáš Cingel či Jan Lukáš.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice