Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

17.5.2015, 11:16 Zápas MS o bronz - Poslední zápas Jaromíra Jágra na domácím MS – buďte u toho! Lístky na zápas o bronz mezi Českou republikou a USA koupíte na pokladnách O2 areny a zde.

14.5.2015, 11:32 Lístky na MS - Zažijte atmosféru mistrovství světa! V prodeji jsou lístky na dnešní čtvrtfinálové zápasy včetně duelu Čechů s Finy. Vstupenky jsou v prodeji na pokladnách O2 areny v Praze a ČEZ Arény v Ostravě, nebo na webu www.sazkaticket.cz.

30.4.2015, 12:15 Síň slávy otevřena - Český hokej slavnostně otevřel svou kamennou Síň slávy v ulici Českomoravská v Praze. Najdete v ní vše o historii, současnosti, hokejových legendách i největších úspěších českého hokeje. Více na www.sinslavycslh.cz.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice