středa 28.1., 18:00
HC Stadion Litoměřice VS. HC Benátky nad Jizerou

Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
LTM
VS.
BNJ

středa 28.1.2015, 18:00
Preview: Tuhý boj o play off pokračuje!

Aktuality

včera, 16:42 Doprodej kalendářů - Na Marken.cz jsou k dospozici už jen poslední kusy Stolního kalendáře Český hokej pro rok 2015. Pospěšte si proto s nákupem, kalendář získáte exkluzivně pouze na Marken.cz.

26.1.2015, 09:56 Stříbrné medaile - Úspěchem skončilo vystoupení krajského výběru na Mládežnickém MČR krajských výběrů ČSLH 2015, když tým vybojoval stříbrné medaile. Na úspěchu se podíleli hráči Stadionu - Přemysl Svoboda (r. 2000), Ondřej Skokan (2000), Vojtěch Günther (2000) a Václav Rubeš (2001). Děkujeme za skvělou reprezentaci nejen Ústeckého kraje, ale také klubu HC Stadion Litoměřice.

24.1.2015, 10:30 Krajské výběry r. 2000 - MČR krajských výběrů pokračovalo druhým dnem a opět byli v akci i litoměřičtí hráči. Ústecký kraj si poradil s Prahou 4:3 a Zlínskému kraji uštědřil porážku 4:0. Přemysl Svoboda dohromady vstřelil 3 branky a připsal si jednu asistenci, jednou brankou přispěl i Vojtěch Günther.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice