Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Aktuality

15.2.2015, 17:55 Bílek na Slovensko - Vítězslav Bílek dohraje letošní sezónu ve slovenské extralize za Martin.

10.2.2015, 19:24 Výjezd do Benátek - Fanklub HCS ve spolupráci s vedením klubu pořádá výjezd na třetí zápas předkola play-off! DOPRAVA ZDARMA! Kdo má zájem podržet naše kluky v boji o vítězství na Benátském ledě, má šanci! Stačí potvrdit svou účast na tel. čísle 777988049. Autobus se vypravuje od počtu 30 fanoušků z parkoviště vedle pravého horního vchodu do arény, odjezd 12.2 v 15:30 hodin.

9.2.2015, 10:26 Rys je už doma - Jiří Rys, který po zákroku Ulrycha ve včerejším utkání skončil v nemocnici s tržnými ranami v obličeji, pohmožděnou krční páteří, otřesem mozku a poraněním v dolní části těla, byl v noci propuštěn z litoměřické nemocnice a je v domácím léčení. Jak dlouhá bude jeho absence je zatím těžké odhadnout, v druhém utkání s Benátkami ale určitě nenastoupí.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice