sobota 27.12., 17:00
AZ Havířov VS. HC Stadion Litoměřice

Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
HAV
VS.
LTM

sobota 27.12.2014, 17:00

Aktuality

10.12.2014, 15:49 Kalendář na Marken.cz - Český svaz ledního hokeje vydal Stolní kalendář Český hokej pro rok 2015. Zakoupíte ho exkluzivně na Marken.cz.

7.12.2014, 20:06 Vyšlo další číslo magazínu o 1 - Na webu hstrebic.cz právě vyšlo čtvrté číslo magazínu o 1. lize. Naleznete v něm mimo jiné články o Janu Hlaváčovi, Matěji Pekrovi, Ladislavu Gengelovi či Roku Pajičovi. Nechybí ani speciální žebříček, kde byly prvoligové kluby hodnoceny v několika kategoriích.

21.11.2014, 15:11 Bílek za Spartu - Útočník Vítězslav Bílek má nově vyřízené střídavé starty do Sparty Praha. Premiéru v jejím dresu si připíše v pátek 21. 11. při utkání Liberec - Sparta. V sobotu se opět představí v litoměřickém dresu při utkání v Prostějově.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice