sobota 1.10., 17:00
HC Stadion Litoměřice VS. ČEZ Motor České Budějovice

Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
LTM
VS.
CEB

sobota 1.10.2016, 17:00
Preview: Sobota nabídne domácí bitvu s Motorem

Aktuality

8.9.2016, 11:15 Omluva - Omlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.

7.9.2016, 08:46 S Přerovem již 18. 9. - Utkání 6. kola mezi Stadionem a Přerovem bude v Kalich Areně sehráno již v neděli 18. 9. 2016 od 16:00. Důvodem je souběžně hrané utkání fotbalového MOL Cupu mezi Litoměřickem a Baníkem Ostrava, které se bude konat ve středu 21. 9., tedy v původním termínu zápasu s Přerovem.

2.7.2016, 10:23 Prázdniny se Stadionem - Prázdninová soutěž se Stadionem! Na e-mail info@hclitomerice.cz můžete do 31. 8. zasílat fotografie ze svých letních činností s motivem HC Stadion Litoměřice. Z jednoho e-mailu můžete zaslat jednu fotku. Příspěvky budou uveřejňovány na Facebooku a autor snímku s nejvyšším počtem "lajků" získá nový originální dres Stadionu 2016/17! Soutěžte s námi a nezapomínejte na Stadion ani na dovolené! Pokud budete své příspěvky sami sdílet na sociálních sítích, používejte hashtag #letostadion

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice