sobota 13.2., 17:30
SK Horácká Slavia Třebíč VS. HC Stadion Litoměřice

Změny v kádru: přichází obránce Malý a brankář Melicherčík, do Berouna se přesouvají Mrňa a Sedláček

Klub | 6.12.2012 | Aktuální zprávy

V týmu Stadionu dochází ke změnám ve všech řadách. Na měsíční hostování odcházejí do Berouna útočník Pavel Mrňa a brankář Vojtěch Sedláček. Opačným směrem míří obránce Robin Malý (r. 1989). Z pražského Lva se k týmu připojí slovenský brankář Marcel Melicherčík (r. 1986).

Mrňa i Malý, který v Litoměřicích již dvakrát působil, změní působiště zatím na jeden měsíc, v případě potřeby může být hostování i prodlouženo.

Není vyloučeno, že v průběhu nadcházející reprezentační přestávky dojde k dalším pohybům v kádru Stadionu.

Chtěli byste psát pro web hclitomerice.cz?
Informace získáte na emailu redaktor@hclitomerice.cz.

Další utkání
TRE
VS.
LTM

sobota 13.2.2016, 17:30
Preview: Zhasnou kališníci třebíčské naděje?

Aktuality

1.2.2016, 09:28 Jank do Třince - Obránce HK Bohumil Jank odchází do Třince. Byly mu tak ukončeny střídavé starty do Stadionu.

31.1.2016, 13:15 Hlasování Sympaťák WSM Ligy - Fanouškovská anketa o největším sympaťákovi druhé nejvyšší soutěže vrcholí. Podpořte svého oblíbeného hráče. Hlasování ZDE.

18.12.2015, 11:59 Sympaťák WSM Ligy - Zapojte se do projektu Sympaťák WSM Ligy, který probíhá ve spolupráci agentury BPA, ČSLH, společnosti WSM, firmy eSports.cz a oficiálního webu českého hokeje hokej.cz. Podpořte svého oblíbeného hráče! Hlasování ZDE.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice