1. 9. 2009 | Michaela Luňáčková

Dnes na domácím ledě s Děčínem

První zápas hraný na domácím ledě Děčína vyhráli litoměřičtí hokejisté rozdílem čtyř branek 2:6. Dnes je v Lovosicích čeká odveta. Připíší si Litoměřičtí další výhru, nebo se skóre vyrovná? Přijďte se podívat, jak to dopadne, ale pozor, dnešní zápas odstartuje již v 18:00!

Děčín má na svém kontě z dosavadních šesti zápasů dvě výhry a čtyři prohry. Litoměřice mají skóre trochu lepší, když z pěti zápasů dva vyhráli, jeden remizovali a dva prohráli.

Vstup je přípravné zápasy je zdarma.

K přípravnému zápasu nastoupí tým HC Stadion Litoměřice pravděpodobně v této sestavě:

Volke (Koblischke) - Musílek, Macek, Svoboda, Kouba, Kolbaba, Kaltenböck, Hillmich, Šmíd - Šnajdr, Slížek, Horčička - Hlusička, Buďa, Procházka - Bacovský, Zuziak, Myšík - Horejsek, Veverka, Petrus

Na serveru Onlajny.cz můžete sledovat změny stavu.