V pátek se svěřenci trenéra Václava Rubeše vypravili na Plzeňsko, kde je čekal střet s třemošenským Meteorem. Po první třetině sice hosté vedli zásluhou kapitána Vojtěcha Cermana 1:0, druhá část se jim ale hrubě nepovedla. Kališníci v ní inkasovali hned čtyřikrát. Třígólový deficit před třetí části však odhodlaní starších dorostenců zvítězit nijak nesrazil – díky zásahům Sebastiana Švalicha a Kryštofa Matušky se jim povedlo seříznout náskok Třemošné na jeden jediný gól. Posledních deset minut zápasu ale přineslo pouze čtyři branky v síti kališníků a Litoměřičtí se tak ze Sport Areny vraceli domů s prázdnou po prohře 3:8.

7. kolo

8:3

0:1, 4:0, 4:2

HC Meteor Třemošná - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 25. Šucha (Soukup), 31. Štolba, 31. Šiška, 35. Volf (Sedlák), 50. Helus (Bittner), 50. Markov (Straka, Soukup), 55. Straka (Šucha), 59. Soukup (Helus, Volf) - 5. Cerman, 42. Švalich (Tipán), 49. Matuška (Cerman). Rozhodčí: Sýkora - Hucl, Brand. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. Diváci: 84. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 8:3.

HC Meteor Třemošná: Sedláček (Tokarev) - Šibra, Soukup, Morawetz, Beneš, Tichý - Straka, Šucha, Markov, Šíma, Helus, Volf, Bittner, Štolba, Šiška

HC Stadion Litoměřice: Kuneš (Paťha) - Student, Čapek, Kamp - Fábry, Cerman, Matuška, Švalich, Bacílek, Tipán, Vokurka, Chňapko, Vaněk