V rámci třetího kola letošního ročníku Ligy staršího dorostu se hokejisté Stadionu představili na ledě Hvězdy Praha, odkud si po vítězném nájezdu Vojtěch Günthera odvezli domů na sever Čech dva body. A to ještě deset minut před koncem základní hrací doby prohrávali o jednu branku! Hubený náskok Pražanů však v devětačtyřicáté minutě smazal svým druhým zásahem v zápase kapitán Vojtěch Cerman. O výsledku střetu tak musely rozhodnout až dovednostní soutěže, ve kterých kališníkům bod navíc zajistil již výše zmíněný Günther.

3. kolo

4:5sn

1:2, 3:1, 0:1

HC Hvězda Praha - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 12. Taliján (Janiurek), 25. Mouška M. (Mouška V.), 33. Janiurek (Biben, Šonský), 39. Mouška V. (Klepáček) - 8. Cerman, 13. Fábry (Cerman), 22. Chňapko, 49. Cerman (Vokurka), rozh. náj. Günther. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:5.

HC Hvězda Praha: Mrhálek - Mouška M., Searle, Koštoval, Janiurek, Šonský, Procházka, Mouška V., Vidim, Kalina, Taliján, Jeřábek, Půlpán, Patočková, Slavík, Nejepsa, Biben, Damianidis, Parshakov, Klepáček

HC Stadion Litoměřice: Skokan - Student, Čapek, Racek, Kamp, Fábry, Cerman, Vaněk, Švalich, Bacílek, Tipán, Vokurka, Chňapko, Günther