Třetí přípravné utkání sehrály Litoměřice na ledě druholigového Děčína. Domácí vstoupili do utkání lépe a první třetinu vyhráli 1:0. To však z jejich strany bylo vše a branky dále dávali jen Kališníci. Vyrovnání zařídil Kolář a po něm se trefil dvakrát Racek a po jedné brance přidali Merta a Novák. Stadion si nakonec odvezl výhru 5:1.

3. kolo

1:5

1:0, 0:1, 0:4

HC Děčín - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: Racek 2x, Kolář, Merta, Novák

Do úvodní části utkání vstoupili lépe domácí, když vsítili jako první gól do litoměřické brány, kterou střežil tentokráte Vojtěch Sklíba. Třetina nepřinesla příliš pohledný hokej, hosté opět nastoupili v kombinované sestavě a tak se do přestávky šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Ani druhá třetina nenabídla divákům zlepšení, domácí se sice snažili navýšit své vedení, ale pozorný Sklíba, který děčínský led dobře zná, to nedovolil. Změnu stavu zařídil v signalizované výhodě až hostující Kolář, když našel puk v klubku hráčů před domácí brankou a nekompromisně vymetl levý růžek. Do šaten se šlo za vyrovnaného stavu.

Třetí třetina jasně vyzněla pro HC Stadion Litoměřice, když na 1:2 dal gól v oslabení Merta. Hra se z větší části odehrávala před domácí brankou, přesto děčínští dokázali zahrozit z protiútoků. Sklíba však drama nepřipustil a na 1:3 zvýšil Racek. Další branku přidal Novák a závěrečnou pak opět Racek.