Minulý pátek odjela nejstarší mládežnická kategorie Stadionu bojovat o první body do Sokolova, kde po první části prohrávala s domácím B-týmem Karlových Varů 0:1. Odpověď přišla až v pětačtyřicáté minutě, kdy domácího Špírka prostřelil Michal Winnerlich. O pár minut později se ale stejný hráč dopustil hákování, za které bylo nařízené trestné střílení, které sokolovský Hudeček proměnil. Na opětovné srovnání stavu ale kališníkům stačilo pouze něco málo přes minutu, přičemž do černého mířil Michal Vico. Utkání tak dospělo až do samostatných nájezdů, ve kterých triumfovali hosté.

3. kolo

2:3sn

1:0, 0:0, 1:2

HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 13. Kurfürst (Horký), 52. Hudečka (TS) - 45. Winnerlich (Pejchal, Černý), 53. Vico (Fábry). Rozhodčí: Valenta - Kotyza, Zimmermann. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. Diváci: 22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3.

HC Energie Karlovy Vary "B": Špírek (Šmídl) - Salnikov, Sedlák, Kellner, Pastier, Baranec, Salajka - Trapl, Pfister, Baxa, Novák, Hudečka, Horký, Juránek, Šneberk, Zeman, Kurfürst.

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) - Hazucha, Winnerlich, Novotný, Kolenatý, Student, Vandas - Lauko, Lodge, Fábry, Vico, Domský, Bejček, Černý, Pejchal, Sadil.