Litoměřičtí junioři na domácím ledě sehráli zápas s Letci z Letňan. Do vedení poslal domácí Vrba, ale Minář stihl do přestávky srovnat. Ve druhé třetině se Litoměřice odtrhly na rozdíl dvou branek zásluhou Vilčeka a Kupčíka. Letci se však nevzdali a dokázali stav utkání vyrovnat na 3:3. Vítěznou branku v 59. minutě si však připsal Jiří Brandejský a zařídil pro Stadion vítězné tři body.

3. kolo

4:3

1:1, 2:1, 1:1

HC Stadion Litoměřice - HC Letci Letňany

Branky a nahrávky: 6. Vrba (Zedek), 24. Vilček (Ransdorf), 34. Kupčík (Vrba), 59. Brandejský (Kauschitz) – 11. Minář, 35. Vacek (Kotyra), 44. Minář (Neuman). Vyloučení: 8:9. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 26:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3.

HC Stadion Litoměřice: Michajlov – Šikner, Chmel, Zedek, Kupčík, Kolíček, Šindelář, Neumann, Krýsl – Popek, Kauschitz, Brandejský – Ransdorf, Vilček, Zajan – Neruda, Shchyhelski, Vrba – Krejča, Smejkal.

HC Letci Letňany: Havlín – Minář, Rulf, Suda, Kautský, Janda, Kotyra – Hladík, Nádvorník, Vacek – Verner, Major, Bartoš – Špičan, Homolka, Uhlíř – Kafka, Neuman.

V dalším utkání ligy juniorů přivítali litoměřičtí hokejisté na svém ledě soupeře z Letňan. Do utkání aktivněji vstoupili hosté, když Kotyra ihned po buly vyzkoušel pozornost Michajlova. Litoměřický brankář se poté vyznamenal i proti střele Vacka, který střílel od modré čáry. Hned v první početní převaze Litoměřice udeřily. Střelu Zedka od modré tečoval Marco Vrba a kotouč propadl Havlínovi do sítě. Kolíček poté protáhl brankáře Havlína svou bekhendovou střelou z levého kruhu. Brankář Letců měl co dělat, aby kotouč vykopl pravým betonem.

Letcům se podařilo srovnat v 11. minutě utkání. Josef Minář, si vybruslil s kotoučem z pravého rohu a z kruhu pro vhazování prostřelil domácího brankáře. Litoměřice mohly udeřit v oslabení, Zajan projel po pravém křídle a ve vlastním oslabení vyzkoušel pozornost Havlína. Ten proti nepřesné střele nemusel zasahovat. Po první přestávce domácí udeřili opět z přesilové hry. Havlín vyrazil Ransdorfovu střelu pouze mezi kruhy, odkud kotouč nikým nehlídán umístil do pravého horního růžku Ladislav Vilček a vrátil Litoměřicím vedení v zápase.

Litoměřice byly v utkání aktivnější a to jim přineslo další vstřelenou branku, která opět padla v přesilové hře. Michal Kupčík dostal od Vrby přihrávku na modrou čáru a tvrdou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě včetně brankáře Havlína. Hosty však branka nepoložila a z přesilové hry udeřili také. Po vyloučení Krejči rozvlnil síť domácí branky Jaroslav Vacek, který střílel od modré čáry a kotouč se dostal až za záda Michajlova.

Vyrovnání na 3:3 zařídil pro Letce svým druhým gólem v utkání Josef Minář, který dojel nahození od Neumana a s klidem poslal kotouč mezi betony litoměřického brankáře. Litoměřičtí poté zasypali soupeře sprškou střel, ale ani jedna z nich neskončila za zády Havlíka. Naprázdno přišli jak Brandejský, tak i Šindelář. Hra se poté přitvrdila a rozhodčí musel častěji vylučovat. Letňany měli příležitost se prosadit dokonce v dvojnásobné přesilové hře. Domácím se však podařilo skvělé ubránit.

Přesilovou hru 5na3 hráli ke konci třetí třetiny i domácí. Největší šanci měl Zajan, který však z ostrého uhlu trefil pouze betony Havlíka. Branky se však Stadion dočkal v čase 58:55. Jiří Brandejský se proháčkoval hostující obranou a střelou zápěstím zavěsil kotouč pod horní tyč. Branka se nakonec ukázala jako vítězná a Litoměřice si tak na domácím ledě připsaly další tři body.