Litoměřický mladší dorost zatím prožívá úžasnou sezónu, což potvrdil i v nedělním zápase proti litvínovským zálohám. Už v první minutě otevřel skóre utkání ostrostřelec Jan Smola, o dvě minuty později upravil na 2:0 Jakub Neudeker. Litvínovští hokejisté se však ze špatného vstupu do utkání dokázali oklepat a po první části byl stav vyrovnaný po dvou brankách na každé straně. Čtyři minuty po začátku prostřední části se kališníci znovu dostali do vedení díky Vojtěchu Francovi, ve dvaatřicáté minutě ale srovnal na 3:3 Jakub Beran, který byl autorem i předchozích dvou zásahů B-týmu chemiků. O vítězi utkání tak museli rozhodnout až dovednostní soutěže, ve kterých Stadionu bod navíc vystřelil Jakub Neudeker.

11. kolo

3:4sn

2:2, 0:1, 1:0 - 0:1

HC Verva Litvínov "B" - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 11. Beran (Kysela, Kroupa), 15. Beran, 42. Beran - 1. Smola (Horešovský), 3. Neudeker (France), 24. France (Landa, Čichovský), 61. Neudeker. Rozhodčí: Vitík - Kaba, Sýkora. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 28:27 (16:5, 9:13, 3:9). Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3 - 3:4.

HC Verva Litvínov "B": Zelenka (Haspra M.) - Kroupa, Miškovič, Hoffmann, Kratochvíl, Haspra T., Hodek, Matys - Šarlinger, Svoboda, Aul, Kysela, Boháč, Kovačič, Kordanič, Uher, Beran

HC Stadion Litoměřice: Kohout - Čapek, France, Hozák, Vahalík, Hák, Vízner, Kříž, Domin - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Čichovský, Sarnovská - Klepetko, Novotný, Bartoníček - Sluka R., Lečbych P.