Po vítězném utkání na ledě Chomutova, který mladší dorostenci porazili po samostatných nájezdech 7:8, v neděli 30.10. vyzvali v Kalich Areně tým z Kralup nad Vltavou. Utkání začalo rychlou brankou Kralup v první minutě utkání. V osmé minutě využili hosté přesilovku a šli do dvoubrankového vedení. Ve druhé periodě se kralupští hráči prosadili ještě dvakrát. Ve dvacáté první minutě dostal puk za záda litoměřického golmana Filip Štibran. Ve dvacáté šesté minutě využili hosté další přesilovku a šli do čtyřbrankového vedení. Ve třetí třetině se dokázali gólově prosadit i domácí. V padesáté sedmé minutě dal jedinou branku Stadionu Vojtěch Horešovský, kterému ke gólu asistovali Jan Smola a Lukáš Landa. Kralupy tak ukončily sérii pěti výher mladšího dorostu a odvezly si z Litoměřic tři body.

10. kolo

1:4

0:2, 0:2, 1:0

HC Stadion Litoměřice - HC Kralupy nad Vltavou

Branky a nahrávky: 58. Horešovský (Smola, Sluka R.) - 1. Marek, 8. Štibran (Hes), 21. Štibran (Drozda, Marek), 26. Richtr (Kučera). Rozhodčí: Dyršmíd - Fára, Miško. Vyloučení: 8:5, navíc Smola (L) 10 min. OT, Kučera (K) 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 28:34 (10:13, 7:17, 11:4). Průběh utkání: 0:4, 1:4.

HC Stadion Litoměřice: Kohout (21. Smola J.) - Čapek, France, Vahalík, Hák, Hozák, Domin, Cornová, Kříž - Neudeker, Smola, Horešovský - Krocker, Čichovský, Macel - Landa, Novotný, Klepetko - Bartoníček, Sluka R., Sarnovská

HC Kralupy nad Vltavou: Habart (Janda) - Binko, Kučera, Šimůnek, Drozda, Hes, Hájek, Liberda - Rambousek, Šmíd, Sachr, Kittrell, Špaldoň, Marek, Kříž, Richtr, Štibran, Němec, Šiška, Souček