Svěřencům Martina Tvrzníka se v letošní sezóně zatím daří! Výjimkou nebyl ani sobotní zápas v Mělníku, ve kterém kališníci nadělili domácím hned deset branek. Úctyhodné čtyři góly si na své konto připsal Jan Smola, hattrick zaznamenal Jakub Neudeker, dvěma zásahy se na demolici Junioru podílel Lukáš Landa a jednou se trefil Jan Macel. Mladší dorost je tak po sedmi odehraných kolech stále na prvním místě severozápadní skupiny Ligy mladšího dorostu.

HC Junior Mělník - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 10. Bambuch (Bradáček), 13. Strnad, 39. Bambuch (Bradáček) - 1. Neudeker (Horešovský), 6. Neudeker (France), 9. Smola (Neudeker), 28. Smola (Čapek, Neudeker), 31. Landa (Čichovský), 40. Landa (Čichovský, Krocker), 45. Macel, 46. Neudeker (Čapek), 52. Smola (Neudeker), 60. Smola (Neudeker). Rozhodčí: Gabriel - Valda, Cicvárek. Vyloučení: 7:6, navíc Bambuch (M) 10 min. OT a MEL neproměnil TS. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 27:55 (13:16, 6:17, 8:22). Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:10.

HC Junior Mělník: Srp (31. Štěpánek) - Dobrovolný, Kočí, Ryba, Štrombach, Koudelka, Šnajdr, Končel, Strnad, Špaček, Bambuch, Šíma, Bajer, Havelka, Apatsidis, Várady, Brejcha, Bradáček, Veselý, Havel, Klučina

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) - Čapek, France, Hozák, Hák, Domin, Cornová, Vahalík, Vízner - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Čichovský, Krocker - Klepetko, Novotný, Sarnovská - Sluka R., Macel, Bartoníček