Po výhře nad Litvínovem "B" se mladší dorostenci v neděli vydali na led Bíliny hrát proti týmu Chomutova "C", který po náročné bitvě zdolali 5:6. Celý zápas byl velice vyrovnaný, po první třetině byl stav 1:1. O první gól Litoměřic se zasloužil Jan Smola, který si v zápase vstřelil ještě další tři branky. Celkově si na své konto připsal pozoruhodných pět bodů za čtyři góly a jednu asistenci. Další gól Stadionu dal Vojtěch Horešovský. I přes pět vstřelených branek dokázal soupeř držet s mladými kališníky krok a tak v padesáté deváté minutě byl stav stále vyrovnaný. Všechno nasvědčovalo tomu, že základní hrací doba o vítězi nerozhodne. Vše ale v šedesáté minutě změnil Jakub Neudeker, který vstřelil vítěznou branku a Litoměřice tak vyhráli 5:6.

6. kolo

5:6

1:1, 1:3, 3:2

Piráti Chomutov "C" - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 12. Příhoda (Pöschl), 31. Pavlíček (Dynxa), 45. Birhanzl (Vlach), 52. Pavlíček (Pöschl), 56. Pavlíček (Pejšová, Příhoda) - 17. Smola (Neudeker, Čapek), 21. Smola (France), 23. Smola (Neudeker), 39. Smola (Čapek), 49. Horešovský (Smola, Čapek), 60. Neudeker (France). Rozhodčí: Šimánek - Temr, Vozár. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 33:38 (9:14, 10:11, 14:13). Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:6.

Piráti Chomutov "C": Šarny - Dynxa, Beneš, Vlach V., Benda, Pejšová, Birhanzl, Püschl - Štěpánek, Vaculík, Pavlíček - Šarner, Adlt, Fremund - Vlach P., Prokeš, Příhoda

HC Stadion Litoměřice: Švejdová (31. Kohout) - Čapek, France, Hozák, Hák, Vahalík, Vízner, Kříž - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Čichovský, Macel - Klepetko, Krocker, Sarnovská - Sluka R., Novotný, Bartoníček