Po páteční domácím utkáním s Mostem, ve kterém litoměřičtí junioři padli až po samostatných nájezdech, se v sobotu 15.10. vydali na led pražské Hvězdy. Zápas se lépe vydařil domácím. V páté minutě první třetiny vstřelili domácí svou první branku. Hráči Hvězdy se poté prosadili ještě dvakrát ve druhé třetině. Jedinou branku Stadionu vstřelil v padesáté čtvrté minutě Marek Dómský, kterému ke gólu asistoval Michal Vico. Kališníci si ale jedinou brankou vítězství zajistit nedokázali, a tak na ledě Hvězdy Praha prohráli v základní hrací době 3:1.

8. kolo

3:1

1:0, 2:0, 0:1

HC Hvězda Praha - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 5. Eremiáš (Parshakov), 27. Hyršl (Suda), 36. Svoboda - 54. Domský (Vico). Rozhodčí: Jechoutek - Šmika, Kučera. Vyloučení: 8:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

HC Hvězda Praha: Havel (Mrhálek) - Sentenský, Čadek, Krivokapič, Vidim - Velas, Klečka, Veverka, Hyršl, Čmejla, Eremiáš, Parshakov, Suda, Svoboda

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) - Vandas, Novotný, Kolenatý, Hazucha - Kafka, Lauko, Lodge, Domský, Černý, Vico, Bejček, Sadil, Pejchal