Smolná série starších dorostenců Stadionu pokračuje, v neděli ráno padli ve velmi těsném střetu s pražskou Hvězdou. První dvě třetiny utkání nabídly pouze jediný gól, který vstřelil v šestnácté minutě hostující Petr Klepáček. Osm minut po začátku třetí třetiny pak na 0:2 zvýšil Daniel Taliján, avšak tři minuty na to činil náskok hostí opět pouze jednu branku – dobře chytajícího Jeřábka překonal Marek Vaněk. To bylo ale z litoměřické strany bohužel vše, vítězství Hvězdy potvrdil v poslední minutě utkání svým druhým zásahem v utkání Petr Klepáček. Svěřenci Václava Rubeše tak prohráli počtvrté v řadě.

12. kolo

1:3

0:1, 0:0, 1:2

HC Stadion Litoměřice - HC Hvězda Praha

Branky a nahrávky: 51. Vaněk (Vokurka, Fábry) – 16. Klepáček (Houška V.), 48. Taliján (Janiurek), 60. Klepáček (Slavík). Rozhodčí: Krebs – Ruchař, Derfler. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Kuneš) – Bacílek, Čapek, Kamp, Racek, Student – Cerman, Damašek, Fábry, Hruška, Chňapko, Švalich, Vaněk, Vokurka.

HC Hvězda Praha: Jeřábek (Fürst) – Searle, Procházka, Houška M., Koštoval, Mařík, Vidim – Liška, Taliján, Šonský, Biben, Půlpán, Janiurek, Nejepsa, Houška V., Slavík, Klepáček.