Starší dorost Litoměřic zvládl klíčový zápas na konci letošní sezóny, díky kterému se zachránili v soutěži. Nad svými rivaly z Mostu zvítězili po velmi dobrém výkonu 10:4. První dvě třetiny hráli dorostenci velmi dobře a zařídili si tak bezpečný náskok. Polevení v závěru nabídlo pouze kosmetickou úpravu skóre pro hosty. Mladé naděje litoměřického klubu si tak zařídili účast v soutěži i pro další ročník.

HC Stadion Litoměřice - HC Most

Branky a nahrávky: 1. Herna (Pavlata), 8. Pavlata (Rusý), 21. Rusý (Gillar), 23. Rusý (Opava), 27. Herna (Gillar), 32. Vlček, 47. Rusý (Herna), 48. Purma, 52. Gillar, 55. Votrubec (Purma) - 39. Hejmal (Vondráček), 53. Smolík (Hejmal, Vondráček), 53. Smolík (Steklý), 59. Smolík (Hejmal). Vyloučení: 13:11. Využití: 3:1. V oslabení: 2:0.

HC Stadion Litoměřice: Palán (Froněk) - Purma, Gillar, Opava, Vlček, Michajlov, Černý - Gudera, Rosa, Topol, Kalina, Pavlata, Cerman, Herna, Zeman, Votrubec, Rusý, Horáček

HC Most: Kundert (Zavázal) - Vondráček, Mašek, Steklý, Smolík, Hejmal, Kabelka - Srb, Tauš, Benecs, Med, Plichta, Řehoř, Kroupa, Student, Dlouhý, Majerský, Fidrmuc, Mašek, Rychtařík