4. kolo

4:4

2:0, 1:4, 1:0

HC Stadion Litoměřice - HC Klášterec nad Ohří

Branky a nahrávky LTM: 11. Krejča, 12. Smejkal (Vápeník), 25. Krejča (Pechač), 50. Kauschitz. Vyloučení: 7:5. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Stadion Litoměřice: Lukeš (Karásek) - Vacek, Málek, Krýsl, Ransdorf, Vápeník - Smejkal, Vilček, Gudera, Krejča, Fiala, Kauschitz, Háger, Pechač, Matějek

Jiří Ransdorf, HC Stadion Litoměřice

První třetinu jsme vyhráli 2:0, ale s hrou jsem nebyl spokojen. Zřejmě to byla předzvěst toho, co následovalo. Druhá třetina nám vůbec nevyšla, neplnili se pokyny časté vylučování. Z toho nám soupeř dal tři branky z přesilovek. Druhou třetinu jsme prohráli 4:1. Katastrofický výkon celého mužstva se přenesl i do třetí třetiny, kterou jsme sice vyhráli 1:0, ale soupeř nás přestřílel. Celkový dojem ze hry není vůbec dobrý.