2. kolo

6:3

3:0, 3:2, 0:1

HC Meteor Třemošná - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky LTM: 33. Fiala, 34. Kauschitz (Vilček), 57. Smejkal (Kauschitz,Gudera). Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0.

HC Stadion Litoměřice: Karásek - Vacek, Krýsl, Ransdorf, Vápeník - Smejkal, Vilček, Kauschitz, Fiala, Pechač, Krejča, Háger, Gudera

Jiří Ransdorf, HC Stadion Litoměřice

První třetinu se nedodržovali pokyny, jaké jsme si řekli v kabině a po právu jsme ji prohráli 3:0. O přestávku jsme si řekli co chceme hrát, že zlepšíme bruslení, napadání a rozehrávku. Hra se zlepšila a třetina nám vyšla dobře, i když jsme ji prohráli 2:3. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že se zápasem můžeme jestě něco udělat a odehráli jsme dobrou dvacetiminutovku, ve které jsme dali jeden gól a vyhráli ji 1:0. Celkový dojem ze zápasu je dobrý.