5. kolo

4:1

1:0,1:0,2:1

Rytíři Kladno - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: Kulda. Rozhodčí: . Vyloučení: 3:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Stadion Litoměřice: Sklíba, Damašek - Kloc, Pirunčík, Ševic, Vandas, Krátký, Řezníček, Kopřiva, Zeman, Kulda, Melichar, Landa, Nebřenský

K zápasu s HC Kladno jsme vyrazili na led soupeře. Hra byla od začátku velmi vyrovnaná, šance přicházely na obou stranách, ani na jedné se však nedařilo šance proměňovat, a tak v první třetině padl pouze jeden gól, bohužel do naší sítě. Ve druhé třetině jsme měli často herně navrh, soupeřova branka, ač chvílemi ostřelovaná jako z kulometu, byla snad zakletá. Kluci se snažili, ale i další gól skončil v naší síti. Po druhé třetině jsme tedy prohrávali 2:0. Střelecká bezmocnost pokračovala i v poslední třetině, kdy jsme i vyměnili brankáře. Ten zachytal slušně a ani jeden ze dvou inkasovaných gólů nelze dávat za vinu jemu. Kluci totiž napřeli síly do útoku a poněkud pozapoměli na obranu, čehož soupeř pochopitelně využil. A i když kluci bojovali až do konce, nakonec naši čest zachránil až dvacet sekund před konce Vojta Kulda. T. Zeman