HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: .Fiala 2, Vandas, Novotný - Krátký, Landa Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Stadion Litoměřice: Sklíba - Vandas, Hau V, Tichý, Ševic, Zuziak - Krátký, Kučera, Fiala, Bašek, Langr, Novotný, Landa, Melichar

Litoměřický tým měl výborný nástup do utkání, první třetinu jsme vyhráli 2:0. Škoda neproměněných šancí a skóre mohlo být vyšší. Po přestávce soupeř přidal, náš tým přitlačil, donutil naše obránce k chybám a zaslouženě vyhrál. Ve třetí části trenér Fiala stáhl hru na dvě řady a podařilo se nám snížit na rozdíl jednoho gólu. Při oslabení 3 : 5 padla šestá branka do naší sítě. Poslední zásah vstřelil Sokolov do prázdné branky, když se náš tým chystal odvolat brankáře Sklíbu. Rozhodčí ale vhodil buly, ačkoli všechni hráči včetně brankáře stáli u střídačky.