Svěřenci trenéra Domina dlouho nemohli najít kouzlo na gólmana hostí. V prvních dvou třetinách se prosadili v každé pouze jednou, přestože vyslali enormní množství střeleckých pokusů. Vše se zlomilo v třetině třetí, ve které gólman Čermák inkasoval hned třikrát. Dorostenci Stadionu si poté došli pro pohodlnou výhru 5:1, díky čemuž se v tabulce dotáhli na trojici Hvězda Praha, Benátky nad Jizerou a Liberec "B".

NADS 8

5:1

1:0, 1:0, 3:1

HC Stadion Litoměřice - HC Verva Litvínov "B"

Branky a nahrávky: 16. Landa (Hozák), 34. Čichovský (Svoboda), 45. Macel (Bartoníček), 47. Hák (Svoboda), 59. Mynařík (Klepetko) - 58. Leitner (Minařík, Petretič). Rozhodčí: Krebs - Beneš, Kafka. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 52:34 (20:5, 16:13, 16:16). Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

HC Stadion Litoměřice: Petržílka (Kučera) - Hozák, Vízner, Marcin, Hák, Vahalík, Bartoníček - Pešta M., Čichovský, Landa - Mynařík, Klepetko, Hrzán - Svoboda M., Macel, Lečbych

HC Verva Litvínov "B": Čermák (Bubeník) - Habetin, Minařík, Vlasek, Petretič, Hynek, Hodek, Vavro - Svoboda J., Pacan, Pokorný, Vimr, Leitner, Hauptvogel, Buberl, Šikl, Kendrala, Dostál

Vladimír Domin (HC Stadion Litoměřice): Myslím si, že jsme měli dobrý vstup do zápasu, ale bohužel jsme hned na začátku neskórovali. Hra se poté odvíjela od našeho přístupu. Myslím si, že po první brance jsme se psychicky zvedli, což nám hodně pomohlo. Odehráli jsme dobré utkání a chtěl bych všem klukům pogratulovat.