V druhém domácím utkání v rámci nadstavby Regionální ligy mladšího dorostu drželi hráči Stadionu dlouho krok s rezervou plzeňských Indiánů z Klatov. Nějaký čas měli navíc více ze hry. Bohužel, třetí třetina se kališníkům nevyvedla zcela dle jejich představ, čehož Klatovy využily a dvěma góly otočily vývoj utkání ve svůj prospěch. Litoměřičtí tedy Klatovům podlehli 5:7, reparát však můžou skládat již zítra, kdy se utkají s rezervou Mladé Boleslavi na jejich půdě.

NADS 4

5:7

3:2, 2:3, 0:2

HC Stadion Litoměřice - HC Plzeň "B"

Branky a nahrávky: 2. Macel (Sarnovská), 6. Pešta (Landa, Čichovský), 12. Mynařík (Klepetko), 28. Landa (Hozák), 34. Landa (Pešta) - 9. Steinbrücker (Soukup, Hauser), 15. Steinbrücker (Hauser, Soukup), 24. Soukup, 31. Turhobr (Soukup), 40. Hauser (Steinbrücker), 42. Hauser (Steinbrücker), 60. Steinbrücker. Rozhodčí: Novák - Janíček, Řežábek. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 37:51 (18:19, 7:19, 12:13). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:7.

HC Stadion Litoměřice: Petržílka (Kučera) - Hozák, Vízner, Kylíšek, Hák, Vahalík, Bartoníček, Marcin - Pešta M., Čichovský, Landa - Hrzán, Klepetko, Mynařík - Lečbych, Macel, Sarnovská

HC Plzeň "B": Bielecký (21. Brtník Jiří) - Plecitý, Krsová, Kanta, Moravec, Vopalecký, Vajner, Brtník Jan - Hauser, Soukup, Steinbrücker, Staněk, Kopidlanský, Turhobr, Pikhart, Kaiser, Hrach, Kosnar, Klimeš

Vladimír Domin (HC Stadion Litoměřice): Myslím si, že do utkání jsme vstoupili velice dobře. Do první třetiny jsme vstoupili s velkým nasazením a dokázali jsme dát dva rychlé góly. Bohužel tempo bylo celou první třetinu vysoké, my jsme ho nedokázali udržet a dostali jsme gól. Zápas dnes rozhodovaly přesilovky, které soupeř dokázal využít hned dvě. My jsme přesilovku využili jenom jednou, a i to mělo vliv na dnešní výsledek.