1:2, 4:2,1:3

KLH Chomutov - HC Stadion Litoměřice

Branky LTM: 11. Čech (Plos), 16. Plos (Čech), 30. Plos (Maxa), 34. Plos (Novotný), 44. Plos (Beran), 46. Čech (Hamr A.), 58. Plos (Beran)

Branky CVA: 6. Suchý (Machek), 22. Šilar (Vozár), 22. Zetek, 25. Koblížek (Kulich), 52. Kulich (Šilar)

KLH Chomutov: Ciple/Hrůza - Machek, Gruntová, Vondráček, Šilar, Husinecký, Vozár, Rusín, Kulich, Suchý, Starý, Zetek, Vorlíček, Jungling, Koblížek, Gaudl, Špejla

HC Stadion Litoměřice: Kuhn/Chlouda - Novotný, Hartman, Gregor, Smrž, Kumšta, Beran, Plos, Hamr D. , Hamr A. , Vostiňák, Pešta, Maxa, Čech, Král, Klaus

V Chomutově byla i tentokrát k vidění velmi vyrovnaná bitva, kdy Chomutov sice lépe začal a byl v první polovině utkání efektivnější, nicméně Litoměřicím se podařilo nepříznivý vývoj ve druhé polovině zápasu plně zvrátit a z chomutovské SD arény si tak odvezly velmi těsné, ale o to cennější vítězství.