odl.

0:2, 2:0, 2:1

KLH Chomutov - HC Stadion Litoměřice

Branky LTM: 1. Beran (Pešta), 10. Plos (Beran), 40. Pešta (Vostiňák)

Branky CVA: 26. Vorlíček, 38. Koblížek (Šilar), 41. Koblížek, 53. Husinecký (Rusín)

KLH Chomutov: Ciple/Hrůza - Machek, Gruntová, Vondráček, Šilar, Husinecký, Vozár, Rusín, Skrutek, Starý, Zetek, Rindoš, Habětín, Vorlíček, Koblížek, Gaudl, Špejla

HC Stadion Litoměřice: Kuhn/Chlouda - Novotný, Hartman, Gregor, Smrž, Kumšta, Beran, Plos, Hamr D. , Hamr A. , Vostiňák, Pešta, Maxa, Čech, Král, Klaus

Litoměřickým se velmi povedl vstup do zápasu, už v první minutě se ujali vedení a v této fázi zápasu byli u všeho dříve a první polovinu utkání jich byl plný led. Ve druhé polovině však polevili, a soupeř se tím dostal do hry a podařilo se mu následně nejen srovnat, ale dokonce jít do vedení. Kališníci ještě dokázali ve 40. minutě srovnat, nicméně Piráti šli ve třetí části opět do jednobrankového vedení. Závěrečný tlak Litoměřických však již na vstřelení branky nestačil a je velká škoda v posledních sekundách jimi nastřelené tyčky. Celkově to byl ale opět velmi pěkný, férový a vyrovnaný boj. Vyloučení 6:4 Diváci: 40