Štěstěna se v začátku zápasu přiklonila na stranu Stadionu. Tomu se podařilo vypracovat si hned několik slibných šancí a i přes vlastní oslabení se týmu podařilo otevřít skóre první brankou. Karlovarský oponent ale neotálel a ve druhé periodě hry rozdíl vyrovnal. Litoměřičtí se svému soupeři snažili neposkytnout mnoho příležitostí a být mu rovnocenným soupeřem. Výhru tří bodů si ale nakonec urvalo hostující družstvo.

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary "B"

Branky a nahrávky: 6. Domský (Bejček)- 24. Kaňkovský (Nídl), 37. Nídl, 38. Habr (Přibyl), 52 Kaňkovský (Habr). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60.

HC Stadion Litoměřice: Uher (Holý) - Holý, Student, Čapek, Poulíček - Domský, Daniel, Bejček, Cerman, Hazucha, Švalich, Matuška, Sadil, Fábry, Vaněk

HC Energie Karlovy Vary "B": Beran (Mráz) - Kellner, Koco, Přibyl, Kala, Štaif - Šetek, Nídl, Zeman, Salnikov, Petrov, Chval, Kaňkovský, Habr, Halbeštát, Maloušek, Doubek