Do zápasu lépe vstoupili mladí Kališníci, kteří si hned v úvodu utkání vypracovali několik velmi dobrých šancí. Branku se jim bohužel ale vstřelit nepodařilo. Urodilo se naopak na půdě soupeře, který skóroval a tím velmi ovlivnil následující průběh zápasu. Tým Stadionu se sice jevil jako více než rovnocenný soupeř, kotouč do brány Třemošné ale poslal až v závěru utkání a tím pouze zkorigoval výsledek na konečných 7:1 pro domácí.

HC Meteor Třemošná - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 6. Šmíd (Vondrák), 8. Petrlík, 19. Erhart (Šíma), 24. Šíma (Erhart), 40. Jakubec (Šmíd), 48. Jícha (Retspiers), 49. Petrlík (Erhart) - 58. Domský (Bejček, Daniel)

HC Meteor Třemošná: Jandová (Sedláček) - Beneš, Soukup, Šibra, Sedlák, Jícha, Krystl - Šmíd, Jakubec, Vondrák, Šíma, Markov, Reitspies, Helus, Erhart, Petrlík, Korelus

HC Stadion Litoměřice: Uher (Kuneš) - Student, Čapek, Budín, Damašek, Poulíček - Domský, Daniel, Bejček, Povová, Cerman, Hazucha, Švalich, Fábry, Sadil