Do zápasu vstoupilo lépe mužstvo domácích, které si v úvodu vytvořilo pár slibných šancí, ale nedokázalo žádnou proměnit. Naopak hosté se z první větší šance ujali vedení. Ve druhé třetině bylo k vidění několik dobrých šancí na obou stránách, ale branku nevstřelilo ani jedno z mužstev. Po dvou vyrovnaných třetinách se v té třetí hrálo v režii domácích, kteří v prostřední části třetiny vstřelili tři branky a rozhodli o svém vítězství, které ještě zpečetili gólem do prázdné branky.

6. kolo

4:1

0:1, 0:0, 4:0

HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí n.L.

Branky a nahrávky: 45. Daniel (Vízner), 48. Daniel (Vízner), 53. Horský (Domský, Bejček), 58. Domský (Bejček) – 11. Dorner (Vico). Vyloučení: 0:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 4:1.

HC Stadion Litoměřice: Uher (Holý K.) – Holý T., Vízner, Horský, Student, Poulíček, Čapek – Povová, Bejček, Domský, Sadil, Hazucha, Daniel, Fábry, Cerman, Matuška, Švalich

HC Slovan Ústí n.L.: Dobiáš (Rychtář) – Vytejček, Moucha, Opočenský, Pulda – Tošnar, Vico, Tomáš, Kordule, Veselý, Dorner, Hruška, Kundrát